Vztah

vtacica

v každom veku sa dá hovoriť o vzťahu. chceš povedať, že dieťa do určitého veku nemôže mať vzťah? a čo vzťah rodiča s dieťaťom, neexistuje? a teraz mi povieš, že si myslela iný vzťah. ale nechápem, prečo ak ma niekto pod 18, nemôže mať vzťah... veď aká je definícia vzťahu? >>>uvedomený postoj človeka k niekomu, niečomu, vzájomná súvislosť s niekým, niečím, pomer

polepetko

Zlý nadpis.. Pri takomto veku sa NEDÁ hovoriť o vzťahu.. mi príde smiešne keď niekto s takým vekom hovorí o vzťahu :))

Jasné, môžu hovoriť, že majú frajera / frajerku, že s niekým "chodia"..

Ja, keď som mala 12, som tiež mala akože frajera a jediné naše vzájomné dotyky bolo držanie sa za ruky :))

Nik nehovorí, že ak spolu vydržia dlhšie, časom, keď už budú mať na to vek, to môže "vhupnúť" do vzťahu, ale teraz to určite vzťah nie je :))

psst

ked je normalne ze randi 40-rocny s 17-rocnou preco nemoze i 14 rocne dievca s ...... dnes je to normalne ,ked nemaju sudnost starsi ......????

Ajumi

ahoj123456:
osobne si myslím, že 17 ročný chalan-nech pokojne randi, ale 14 ročné dievča-je este velmi nizky vek na to, aby si mohlo hovoriť, že niekoho miluje