Zvačšena uzlina na krku- čo to?

Príspevok v téme: Zvačšena uzlina na krku- čo to?
000nastenka

Asi v septembri alebo oktobri min. roka som mala hnisavu angínu,a odvtedy mám zvačšenú uzlinu na krku na pravej strane. Používala som chvílu na to octanovú masť na odpuchnutie, ale nepreślo to .. a doteraz ju mam mierne zvaćšenú. Bola som s tým aj na sone, no povedali mi že oni nič nevidia, no na papieriku čo mi dali, mam rozmery uzlín,a pravá je predsa len vačšia. Je to problém, môže to byť napr rakovina? :((

mataBB

nastenka a ako vies ze ju mas zvacsenu?merala si si ju pred anginou a po nej? jasne ze teraz mas uzliny citlive tak sa ti zda ze su vacsie, lebo si ich dokazes lahsie nahmatat...to je vsetko...stavim sa s tebou ze si si nikdy predtym nechytala nejak extra uzliny

vader

Ja mam dlhsiu dobu zvacsenu uzlinu pod sankou na pravej strane. Je pomerna mala na dotyk tvrda a nebolestiva, ale je hmatatelná. Po nemoci niesom co to moze byt ? ?

mataBB

a nastenka...priznakom rakoviny je velmi vela veci..keby sa zacnes sledovat tak zrazu zistis kolko priznakov sa na teba hodi...ale to este neznamena ze mas rakovinu

animka

ved hej je to po angine obvykle ale nemalo by to tak ostat...tym presetrit lekarmi som myslela skor nejakeho imunologa aby ta dal do poriadku...ked chces pre tvoj dobry pocit skus este jedno sono ale po angine sa naozaj nemozes cudovat,to ma mata pravdu.

mataBB

ano citala...ale ked sa dievca cuduje po hnisavej angine ze ma zvacsenu uzlinu a zvaluje to na rakovinu tak co dodat..a kazdy kto prekona anginu mava taketo problemy...ja som ich prekonala tolko ze dobre viem co hovorim a uzliny sa mi zvacsuju uz len ked ma trochu skriabe hrdlo..

animka

nastenka ja by soom si to sla dat vysetrit este aspon k 1 inemu lekarovi...mne 1 povedal ze mam kamienky v zlcniku a musim na operaciu...isla som k 2 dalsim a ti sa nezavisle zhodli ze tam nic nemam ...takze mata lekari nie su neomylni !

000nastenka

a nie neviem o tom viac.. ale keďže som si prečitala na viacerych strankach že priznakom rakoviny môžu byť aj zvačšené uzliny, jasné že ma to zaujíma a nenehám to tak..