Neviem plakať

Príspevok v téme: Neviem plakať
martina022

toto je zase môj problém, že vlastne ani žiaden nemám. Som silná a vyrovnaná a všetko beriem s nadhladom. Hlavne v poslednom čase. Ale čo ma trápi je, ako by som si niekedy strašne rada s chuťou mala nad čím poplakať...Ale ja vlastne ani plakať nedokážem. Som ako úplne citovo vyprahnutá, kedysi so mnou hádzali emócie a rozplakala som sa už len keď na mňa niekto škaredo pozrel.... Mám kamarátky, ktorým sa slzy tisnú do očí len zato, že sa im na nose vyhodí beďar a ja sakra ani neviem prejaviť smútok že mi umrel dedko... nieže by som z toho nebola smutná ale neviem proste plakať. A verte mi... nie len preto že mi umrel dedko, ale proste často fakt cítim že chcem plakať..chcem mať na to dôvody... mám asi nejaké sebedeštruktívne sklony ale naozaj niekedy ma ide až roztrhnúť od hnevu že som v nezranitelná :(

minicka

ahoj ja mam tiez taky problem nedokazem sa rozplakat tiez mam kopec krat chut si poriadne poplakat dat vsetko von ale nejde to a tak sa z toho zacnem smiat ano ja prejavujem smutok tak ze sa smejem a niekedy mi je z toho na nic ked vidim ako je niekomu smutno a aj mne je smutno ale namiesto toho aby som plakala sa zacnem smiat neviem ci je to nejaka porucha alebo len proste si uvedomujem ze su aj horsie veci ktore sa mi chalabohu zatial nestali a preto neplacem hmm neviem

ta3

je dobre, ked obcas aj silni ludia si poplacu, slzy umyvaju dusu, treba z casu na cas odventilovat nahromadene emocie, lebo sa to potom moze prejavit nezelanym sposobom, ja som silna a tiez obcas placem a mozem povedat, ze rada placem, vzdy sa mi totiz po slzach ulavi, ak nedokazes plakat, je tam nejaky blok, porozmyslaj, identifikuj ho a ries

perzeus

tak pokrájaj cibulu to ťa zaručene rozplače :),,,,ale nie ,buď rada že nemáš prečo plakať ,radšej sa usmievaj.

ShaulaThalit

Ja som v podstate tiež na tom rovnako, akurát s tým rozdielom, že povedzme, nedokážem plakať pár mesiacov, kedy sa vo mne všetky potlačené emócie hromadia, a príde boom, okamžik, kedy to ide von...

polepetko

Milli, to potom nie si veľmi flegmatik, keď sa rozplačeš zakaždým, keď niekto na teba čo i len kričí ;-)

milli11

Ja sa zas rozplacem skoro vzdy, ked na mna niekto krici a nemam sajnu preco. Najskor sa chcem hadat, potom mi nieco povie, ze to za to nestoji. Akoby som nechcela ohrozit dotycneho? Inak som flegmatik.

Deria

Asi je to tym, ze sa citis alebo sa snazis byt silna. To nie je dobre. Daj svojim citom volny priebeh. Ver mi, ze obcas, ked Ta nieco trapi, urobi plac Tvojej dusi dobre a navyse je zdravy.