neznasam bratovu frajerku

Príspevok v téme: neznasam bratovu frajerku
marifata

chodia spolu 3 roky, ked sa tu nasackuje cez vikend, tak nic ine nerobia, len sedia pred televizorom, za pocitacom. a ked brat niekde musi ist cosi robit - okolo domu, tak ona pokracuje v cinnosti - nicnerobenia.
nesmierne ma to stve. cely vikend je u nas, diva sa, ako ja s mamou dreme, upratujeme, chodime s metlami, pucujeme , varime a ona nic. ani riady neni schopna umyt.

ako jej mam nezne naznacit, ze aby zdvihla rit a isla cosi pomoct? no neni jej to trapne?? ked mala mam dokonca narodeniny, prisiel vinsovat brat s rodinou a ona sa divala ako jej vinsuju a nenapadlo jej podat ani ruku.

ako ju nakopnut, aby sa uvedomila??dakujem za kazdy nazor, lebo uz to nevydrzim a poslem ju do riti.

natalia123

zakladatelke nevadi myslim si to, ze neupratuje ale princip, ze ju ani nenapadne sa spytat...este aj to, ze ked vsetci blahozelali k narodeninam ci k comu a ona tam sedela a nic, tak uznaj macka, ze je to trosku neprijatelne a kompromitujuce..no len pre nu....

macka26

to nie je nepochopitelne..... prave naopak. ja som za aby sa pomahalo ked u niekoho kvazi zijes. nepochopitelna je rovnica, ze bez frajerky bratovej som tolko neplakala ze je toho vela ako ked vidim ze tam niekto sedi nepomoze. proste roboty je stale rovnako plus minus jeden tanier... a ako si si mohla vsimnut napisala som, ze toto nie su veci na forum, ale na rozhovor medzi nimi, a navyse by to mala riesit jej matka a nie ona...

natalia123

macka,ona pise ze maju toho vela takze kazda pomocna ruka za zijde....nepise tu, ze je to nezvadnutelne....proste ked vidim, ze ludia maju velky dom a som tam nesedim tam cely den, ale pomozem nie??? co je na tom nelogicke draha macka??? ...keby byvali v byte, poupratovat si 3 izby dokazu aj bez jej pomoci, tam by ani nemala s cim pomoct...no pisem este raz, urcite by zvladli poupratovat aj velky dom bez nej....no ocakava sa to , lebo este ked u nich je, ja by som hanbila ani sa nespytat o pomoc..keby jej aj potom povedali, ze nech sa neobtazuje, ked sa spyta, dobre, nech pozera telku dalej...

macka26

natalia. ale mna to zaujima , preto sa pytam kto u nich upratoval kym brat nemal frajerku, neviem ci nechapes suvis. ale pre vysvetlenie, pise kolko toho maju blabla, ale sak to iste a v takom istom pocte to robili vzdy...

natalia123

macka , zakladatelka temy tu urcite neriesi kto upratoval dom, ked brat nemal frajerku.
Viem si predstavit ako to mysli, proste bratova frajerka je nesympaticka osoba, nevie sa spytat zo slusnosti ci netreba nieco pomoct...Rozumiem, ja tiez chodim k priatelovi a nikdy tam nevysavam a neumyvam okna :D ale vzdy sa spytam, ked vidim, ze upratuju, ci netreba pomoct. Nie som cudzia osoba, svokra je moja potencionalna rodina, takze rada pomozem. Obcas ma poprosi, ze mam vyniest smetie, vyvencit psa a ja rada pomozem a potom sa aj ja citim dobre, ze uz ked som tam, tak tam nie som uplne zbytocna...ale nemas preco sa na bratovu frajerku hnevat. Je proste taka povaha, pekne jej povedz, prosim ta neumyjes riad, ked je normlana bez vahania umyje. Nemusi zas upratovat cely dom, myslim si, ze od nej nejaku velku robotu neocaakavate, ale proste malickosti....povedzte jej to slusne a milo a nie ju hned neznasat a nadavat na nu..nie vsetci sa vedia spravat v spolocnosti, kazdy clovek ma ine socialne zazemie...

lionesssssss

ak doma nevysávate len preto aby ste ju nezobudili, tak čo sa potom čuduješ, že ona je taká? na jednej strane ju ofukujete a na druhej strane sa tu kokošíš že ona neupratuje...

cinni

a na toto si zakladala temu? aby si zistila ako jej mas povedat ze nech umyje riad? pokial to nechces v cudzom jazyku, alebo v posunkovej reci, mozem ti velmi lahko pomoct. "Bola by si taka dobra a umyla riad?Velmi by si mi pomohla, dakujem".. ja tiez som z vychodu, tiez zijem v dome, ale nikdy ma nenapadlo bratovym frajerkam naznacovat nech upratuju, (aj ked moja maminka zomrela ked som sa narodila, takze som jedina zenska sila doma, cize vsetky domace praci su na mne, kedze zbytok rodiny su sami chlapi) takze ries podstatnejsie veci a ty ani tvoja mama nebudte nervozne na hlupostiach... chces vysavat o 11 tej? Tak vysavaj! No a co ze ju zobudis...

marifata

macka26: a riesia sa tu ovela nepodstatnejsie temy, napr. mam krive nohy, a o temach v sekcii sexuologia ani nehovorim.