neznasam bratovu frajerku

Príspevok v téme: neznasam bratovu frajerku
marifata

chodia spolu 3 roky, ked sa tu nasackuje cez vikend, tak nic ine nerobia, len sedia pred televizorom, za pocitacom. a ked brat niekde musi ist cosi robit - okolo domu, tak ona pokracuje v cinnosti - nicnerobenia.
nesmierne ma to stve. cely vikend je u nas, diva sa, ako ja s mamou dreme, upratujeme, chodime s metlami, pucujeme , varime a ona nic. ani riady neni schopna umyt.

ako jej mam nezne naznacit, ze aby zdvihla rit a isla cosi pomoct? no neni jej to trapne?? ked mala mam dokonca narodeniny, prisiel vinsovat brat s rodinou a ona sa divala ako jej vinsuju a nenapadlo jej podat ani ruku.

ako ju nakopnut, aby sa uvedomila??dakujem za kazdy nazor, lebo uz to nevydrzim a poslem ju do riti.

marifata

ja mam 24. posledny rocnik na VS, externe, byvala som aj v podnajme, ale z financnych dovodov som sa vratila domov. tak ja veru fakt neviem, co je to sediet na gauci pred telkou celu sobotu, ked som vtedy v skole, cez tyzden v robote a v nedelu pomaham s obedom.

marifata

ach ludia ludia. kazdy to inac chape. uz lutujem, ze som tuto temu zakladala. nechcela som vobec pocut, aby ste mi pritakavali, ani som nechcela poucit od niekoho, koho zaujima iba oblecenie a kde su ake vecierky a povinnost upratat 40 m2 byt v Bratislave ze aky tu mame slovnik. cica, chod na vychod a tam sa im mozes vysmievat. a taktiez, ze ja som leniva. chcela som pocut radu, ako jej slucne naznacit, ze by mohla umyt riady. nechcem, aby mi tu umyvala okna a drhla zachody. ja si to kludne spravim sama. a cinni: ano su to problemy, lebo potom sa pozeram, ako je mama cely den nastvana, ze nemoze normalne robit. lebo ked tu spi do 11h doobeda a vy nemozete ani povysavat, aby ste ju nezobudili, tak to je vrchol. o to mi islo. a nie, ze som leniva a zavidim jej. to mozu hovorit ti, co to asi zazivaju.

zuzuska

Ja mam patrocny vztah obcas pomaham im v rodine ale nechodime tam prilis casto, doma mne zas pomoze priatel aj s upratovanim, ale tak to je uz na nej ci vam pomoze alebo nie. Ak sa smiem spytat ty mas kolko rokov? Pripada mi to tak ze menej ako ona, podla tvojho vyjadrovania. Ide o to ze ty chces pozerat na gauci tu telku a preto ti to vadi !

cinni

:D :D chudak bratova frajerka, podla mna sedi na tom gauci v strachu a krci z teba:) ako okolo nej behas s metlou ako bosorka a zazeras na nu,..prepac ale toto bol prvy obraz co sa mi vnukol ked som si precitala tvoj prispevok,..toto ta vazne trapi??? podla mna na nu ziarlis a mozno by si si to miesto na gauci s nou najradsej vymenila :))) ja bratovu manzelku z kuchyne priam vyhanam, ked hocico chce robit, lebo viem ze doma ma toho az az, tak ked su na navsteve, nech si oddychnu a nie nech mi robi sluzku,... ach boze...to su problemy :D :D ty si leniva, nie ona :D

Aja02

Marifata: Neviem, ale s tvojho opisu to vyzerá, že ju úplne neznášaš. Kým tvoj brat nemal frajerku, tak kto ten dom upratoval? Vtedy si sa tiež sťažovala, keď si to musela robiť sama? Keď máte nejaký problém z jeho frajerkou, tak jej to povedzte nie? Riešiť to na fore sa ti zdá múdre? Pripadáš mi tak, že čakáš, len na to, aby ti tu každý napísal to, že priateľka tvojho brata je lenivá lemra, ktorej sa nič nechce. Keď je tá jeho priateľka taká lenivá a spomalená, prečo je tvoj brat s ňou? Podľa mňa si voči nej až príliš zaujatá, a preto na ňu stále nadávaš. Sú spolu tri roky a ty ani nevieš koľko má rokov. Veď ty ju ani poriadne nepoznáš a hneď ju škatuľkuješ ako lenivú a spomalenú.

macka26

zalezi na tom kto je ako vychovany.. ja som s muzom 9 rokov, ked som u nich spala tak som rano vstala a so vsetkym pomahala, vzdy. s obedom, upratovanim a robim to dodnes... ale ja som tak vychovana a moja svokra to vyzadovala , a moj manzel ma na to upozornil, ze u nich sa nevstava o dvanastej rovnko k obedu...

riesit taketo veci na fore a nie doma z oci do oci svedci aj o tom, ze autorka asi takisto nie je zrela... su to normalne veci, a staci normalny rozhovor...