Chcem nádej

Príspevok v téme: Chcem nádej
xtina1711

Dobrý deň, veľmi by som chcela vedieť názor koho môžem:( viete mam 20 rokov a bývalý priatel o dva viac...rozišli sme sa v utorok, a bol to náš prvý vzťah aj jeho aj môj....trval 4 roky! chcem sa spýtať...:´( počas našho vzťahu sme sa pravidelne rozchádzali a schádzali....raz v lete ma nechal nadobro že som sa mu zhnusila a tak a po 3 mesiacoch sme si našli zase cestu k sebe...no teraz ma nechal s tým že on nebude nikdy pri mne šťastný že ja sa nikdy nezmením a načo to ťahať ked aj tak on so mnou navždy nechce byť:( a išiel si sadnut po robote s jednou babou a boli spolu do 3 rano:( on povedal že ju nechce len sa chcel poradit lebo ona sa rozišla s jeho kamarátom:( a potom mi volal že je koniec že dačo citi ale asi to neni laska:( a ja tak verím že neni koniec!!!:´( proste nemože sa netrápiť a netrpieť po 4 rokoch nie?:( na fb ma vesele statusy a tak a ja len trpím :´( chcem vedieť či je zase nejaka šanca nádej alebo niečo také :´( som zúfala on neni taký že by balil baby a tak jeho to netrapi on sa rad zabava a tancuje :´( prosím velmi keby mi niekto povedal že je šanca že ma ešte lubi a chýbam mu a že sa vráti :´( dakujem:(

chiareee

prežívaš to preto tak zúfalo, pretože je to tvoja prvá skúsenosť!
naozaj ti nestojí o to, aby si sa nad tým trápila!!
nehľadaj nádej, on ju už zahasil..
...tiež nemám bohvie aké skúsenosti, ale zamysli sa nad tým, keď sa ťa budú pýtať tvoje deti ako si sa zoznámila s ockom...musíš mať na to predsa prekrásne spomienky..on ich už zničil!
ak ste si aj súdený, nechaj to na čas a medzitým ži! svoj život...si mladáááá máš na to právo. a kedy ak nie teraz máš byť šťastná......? teraz!
veľa šťastia..

Tommy°Lie

xTina1711

Moja máš 20 rokov, život pred sebou, tak ho preboha začni žiť naplno a hlavne zmyselne. Tento váš vzťah mi pripadá ako keby ste mali 12 a nevedeli čo od života čakáte. Ak ťa už raz opustil neponižuj sa a kašli na neho. Príde ďalší, príde lepší... Ver mi...

Janulik33

xtina1711,
a co mu na Tebe tak vadilo, ked dal rozchod?
Zrejme mas aj ty na tom podiel viny.
Si este mlada, najdes pravu lasku.
Ber to ako skusenost do buducnosti, zamysli sa nad sebou a zober si z toho ponaucenie.
Aj neuspechy su na nieco dobre.Ukazuju nam, co mame na sebe menit, aby sme boli lepsi a v buducnosti uz chyby nerobili.
Ked pises, ze on vas rozchod preziva inak ako ty, zrejme Ta nemiloval. Sama pises ze povedal, ze nieco citi ale...
Nevediet po 4 rokoch ci partnerku lubi, je prinajmensom divne.
Preco Ti to nepovedal skor?? Nemuselo by to teraz tak boliet.
Kasli na neho, nezasluzi si Tvoje slzy a Tvoj smutok.

ta3

Xtina,
mozno Ti to bude zniet kruto, ale poviem Ti to uprimne a priamo a naco by Ti bola nadej?, vztah je krasny a pevny iba vtedy, ked laska je obojstranna, Tvoj priatel Ta uz nelubi, tak sa s tym zmier, cim skor tak urobis, tym lepsie pre Teba, lasku si nemozno ani vyprosit, ani vyhrozit, ludia sa rozchadzaju aj po dlhsej dobe chodenia, ci manzelstva a preziju, tak zdvihni hlavu hore, pozri realite rovno do oci a kracaj dalej vpred

animka

natalia to povedala skvelo a ma pravdu ..po rozchode clovek nic nevidi chce len spat toho druheho...preklina co sa to stalo...tiez som taka bola...trvalo to rok a pol kym to vyprchlo no vysla som z toho ako vitaz...a spatne ked sa pozeram vidim ako vela do zivota mi to dalo,proste uz ma asi nic nezaskoci ked som si tym presla a som velmi vdacna ze to dopadlo tak ako to dopadlo aj ked vtedy som mala myslienky ze si dokonca nieco spravim...no teraz som dokonca stastnejsi clovek ako pred tym vztahom.

animka

natalia to povedala skvelo a ma pravdu ..po rozchode clovek nic nevidi chce len spat toho druheho...preklina co sa to stalo...tiez som taka bola...trvalo to rok a pol kym to vyprchlo no vysla som z toho ako vitaz...a spatne ked sa pozeram vidim ako vela do zivota mi to dalo,proste uz ma asi nic nezaskoci ked som si tym presla a som velmi vdacna ze to dopadlo tak ako to dopadlo aj ked vtedy som mala myslienky ze si dokonca nieco spravim...no teraz som dokonca stastnejsi clovek ako pred tym vztahom.

animka

natalia to povedala skvelo a ma pravdu ..po rozchode clovek nic nevidi chce len spat toho druheho...preklina co sa to stalo...tiez som taka bola...trvalo to rok a pol kym to vyprchlo no vysla som z toho ako vitaz...a spatne ked sa pozeram vidim ako vela do zivota mi to dalo,proste uz ma asi nic nezaskoci ked som si tym presla a som velmi vdacna ze to dopadlo tak ako to dopadlo aj ked vtedy som mala myslienky ze si dokonca nieco spravim...no teraz som dokonca stastnejsi clovek ako pred tym vztahom.

elsa5.5

xtina1711,nechcem ťa klamať,ale rozchádzanie a schádzanie vedie k trvalému rozchodu viem o čom hovorím,pravdepodobne mu už dlhšiu dobu niečo vadilo,ale snažil sa to zasa dať dokopy,meniť sa asi neplánuješ nie?a ked ti povedal že s tebou neplánoval budúcnosť tak to už aj skôr mohol povedať,možno to povedal v afekte neviem...,ak to je pravda tak bud rada že ho máš s krku,ruku na srdce ked ste sa už toľko krát rozišli tak aj s tvojej strany niečo nebolo ok,nemôžeš udržiavať nasilu vzťah ktorý už dávno nefunguje,možno sa dáte zasa dokopy,ale zasa sa rozídete....