Bieliace pásiky Crest

maria4781

Bielenie zubov - ibright.lv je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

Patta

maria4781 - zaujimave, ze rovnaku reklamu na svoj cinsky podradny produkt si dala aj v tejto diskusii a v nej si vystupovala pod uplne inym menom (Lisa05311) :D

Nech sa paci, ludia nenechajte sa oklamat na podobne cinske produkty akym je napriklad tento iBright, na ktory si v diskusiach, ktore sa toho netykaju, robi uzivatelka reklamu: www.zdravie.sk

maria4781

Systém na bielenie zubov- -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

Patta

Ivka_takac, toto co si tu vycapila je velmi pochybne uz na prvy pohlad, takze sa je k tomu asi aj zbytocne vyjadrovat :) Uzivatelka podo mnou to zhrnula myslim ze dostatocne jasne :)

No a Sabinka, zase si tu? Netreba si tuto Sabinku vsimat, parfums sk pasiky Crest nema :) Sabinka sa vas tu snazi len nalakat, aby ste klikli na parfums sk a jej affiliate program a robi to za pomoci lakania na oblubeny produkt :) tieto oblubene pasiky vsak na parfums sk nie su, cize odžuby :) Vsimnime si, ze rovnaky komentar ako reklamu na ten jej trapny affiliate dala aj tu: www.zdravie.sk

aj tu: www.zdravie.sk

Je to neuveritelne trapna reklama na affiliate program parfums sk...

Pre tych, co este nevedia co je to affiliate:
Ked sa na parfums sk web prekliknes cez tie zlavove-kody alebo zlavove-kupony, alebo podobne zlavove hluposti, ziadny zlavovy kupon nedostanes...chcu len aby si si isla na parfums hocico kupit a lakaju ta tam cez akoze zlavovy web, lebo sa spoliehaju na to, ze ked uz tam prides, tak nieco kupis...ten affiliate web zlavove-kupony ci co to je, za to navyse dostane proviziu ak si na parfums nakoniec naozaj nieco kupis. Prezradza ich slovo "affiliate", ktore sa po prekliku z toho trapneho webu objavi v prikazovom riadku na nejaku sekundu :) Nech sa paci, v prilohe na obrazku ako dôkaz :) Takze takto sa parfums sk strapnuje a snazi sa vas oblbnut...

Meee

Ivka_Takac ty aj rozmýšľaš predtým ako vypustíš takú kktinu...aké chémie a telu neprirodzené veci. Treba si uvedomiť že pásiky crest nie sú výrobky z SK ale USA a majú obrovskú popularitu a nie su nijako škodné. Vyrába ich P&G a to už hovorí sám za seba. Keby boli zdraviu škodné tak by už dávno ich výroba skrachovala. Nešírte tu poplašné správy, ale pričítajte si najprv niečo o produkte. Milióny spokojných zákazníkov po celom svete hovorí zato, a aj recenzie ako na Heuréka tak aj na portáli youtube. A nikde sa nespomína žeby boli zdraviu škodné. Pásiky sú certifikované a žiadne čínske fejky za 10-15€. Snažíte sa kaziť meno Crest. Ľudia určite sa pásiky nemusíte báť používať, používam ich aj ja. Netreba sa opierať o nepodložené fakty nejakej osoby ktorá ich nikdy nepoužila. A rozpráva iba samé bludy.....

Lenqua25

Iwett, to nikdy nerob, doplatis raz na fejky a budes lutovat tie vyhodene peniaze. Radsej objednaj normalne oficialne a mas istotu ze ti nepride nejaka napodobenina a ze nebudes musiet presediet na colnici poldna a platit dalsie peniaze za dph a clo. Ja som presne takto skusala usetrit, platila som vysoke postovne a dostala som pasiky z Ciny, ktore nefungovali, odvtedy uz len originaly zo slovenskej stranky a na druhy den ich mam doma uplne bez starosti.

Messje

Ucinok je uzasny ale nikdy nie cez ebay.Pouzivam ich uz dlho a nedam na ne dopustit.Len ja objednavam priamo z ich stranky.

...Ivett...

Ahojte, objednavali ste si niekto pasiky cez ebay? Crest 3D white professional effects co u nas stoja 75€ tam 40$ ( rovnake balenie, 40 pasikov na 20 dni)