Bieliace pásiky Crest

Tusan

To: bielenie - treba si tam precitat ci nejde nahodou len o polovicne balenie. Dalej, amazon.com len zriedka ponuka dorucenie na Slovensko (z USA). Ak ho aj ponuka, stoji to velmi vela, zalezi od hmotnosti, ale casto su to prehnane sumy okolo 30 eur a podobne, dalej su tam male casove komplikacie s preclievanim tovaru z USA, na colnici este treba pri takejto hodnote tovaru z USA doplatit dalsich 20 % dph + clo.

bielenie

ja ked som hladala najlacnejsiu stranku tak som sa dopracovala k tejto...amazon.com ...tusanova stranka ponuka supreme professional za 80e...na tejto stranke je to v prepočte za 40e...ale netusim ci sa to da objednat aj k nam na slovensko...treba si zistit..

judas

takze mrtve zuby nevybielia:/ skoda. mam praveze horne predne zuby mrtve. pred rokom mi to zubarka zistila. vraj som sa musela niekedy v detstve udriet, nepamatam si nic take sice ale zial uz je neskoro.no zlte su uz strasne. vsetky. a to pravidelne umyvam, nepijem kavu, nefajcim, nepijem caj

danielaaa

Ja som ich pouzivala aj s tou pastou, mne zubky vybielili, nie nejako extra,ale rozdiel je vyditelny,pastu pouzivam doteraz bielit ssom zacala koncom maja

hmm...

jozinka, myslis, ze ti na tuto reklamu niekto skoci??? ludia bacha, taketo prispevky davaju iba sami predajcovia!!! a vzdy podobny text - vyskusala som bielu perlu...bla bla bla

pcgenius

Zdravím, chcel by som si kúpiť bieliace pásiky na zuby, ale mám jeden problém. Na predných zuboch mám biele škvrny. Zubár mi povedal, že to mám z väčšieho príjmu fluóru.
Chcel by som aby sa ten kontrast medzi tými bielymi škvrnami a farbou zubov (sú trošku zažltnuté) neutralizoval.
Môžem si ich bez obáv objednať? Ďakujem