Bieliace pásiky Crest

Dusss

Mirka, pasiky Vivid su najslabsie, stupen bielenia je tam 1. Pri pasikoch advanced vivid je to stupen 2 a pri professional effects dokonca az 3. Existuju este aj pasiky SUPREME, ktore ponukaju napr bieliace-pasiky.sk, tie sa v USA daju kupit len v ambulanciach zubnych lekarov a su urcene na domace bielenie. Tam je stupen bielenia este vyssi. Pasiky Vivid su teda len take zaciatocnicke, tam nejaky velky bieliaci ucinok nie je ani slubovany.

mirka1987

ja som mala Vivid...ale ziadna slava a pouzivam k tomu aj tu bieliacu pastu, takze asi nie kazdemu to rovnako ucinkuje

Dusss

A este jedna rada, pasiky Premium sa v USA PRESTALI VYRABAT UZ CCA PRED 1 ROKOM! Takze ak tieto pasiky este nejaky eshop ponúka, urcite tam datumy spotreby budu dost hranicne a datum spotreby ma velky vplyv na celkovy bieliaci efekt. Cize odporucam kupovat uz len pasiky novej série Crest 3D White. Info najdete napr aj na americkej 3dwhite.com

Dusss

Najnizsie ceny tychto pasikov najdete na bieliacepasiky.webnode.sk .

A davajte si pri ich kupe pozor na anonymne e-shopy, ktore nemaju vyplnene kontaktne a firemne udaje!!!

Pasiky si inak ucinne, americka kvalita je o niecom uplne inom ako \"slovenska kvalita\", na Slovensku sa na vsetkom setri, takze mozete si domyslat aky je ten gel, ktory pouzivaju zubari v ambulanciach. Radsej by som volil overenu americku kvalitu a navyse celosvetovu cislo 1 v bieleni zubov, cize pasiky znacky Crest. ;)

Jajka11892

Tak to je super :) Objednám si teda aj ja niekedy na jar, pretože mám žlté zuby... Som aj pozerala videá na youtube a tie baby čo to používali mali krásne zuby úplne bielučké :)

RiushBejb

tak predtým som mala žlté zuby,,teraz ich mám normálne biele ako každý iný,,ako vravím niesu úplne bielo biele ale ako klasické biele zuby,,,čiže pre mňa to bolo vyrazne,,,a bielila som cez leto a stále sú rovnaké :)