Mejkap na akné

simka111

neviete mi poradiť kde by som kúpila iný odtien mejkapu Maybbeline pure up ako 30, mala by byť aj 21 ale nikde v obchode ho nemôžem najsť :(
Mám taký pocit akoby sa ten mejkap už pomaly prestal predávať... treba mi nejaký svetlejší mejkap na problematuckú pleť a ten je veľmi dobrý....jediný obchod v ktorom ho nájdem je 101 drogeria..... :(

simka111

A ten tonovaci krem dado sens sa pouziva na celu plet ako mejkap alebo len na zpalene miesta..zda sa mi to velmi male tak preto neviem ze ako

j.a

tu zelenu korekcnu tycinku maju i v oriflame.Jedna polovica zelena (mierny zacervenanie a aj lieci,obsahuje tusim tea tree),hneda nasledne zakryje. hmm...sorry za reklamu:D,ale najdes ju urcite aj v lekarni:D

j.a

make-up neries,ked si chlap.To su cisto zenske zalezitosti,bol by si zbytocne na posmech.Ked chces okamzite trosku zjednotit ton pleti a vyhnut sa mastnote,pouzi detsky zasyp Aviril s azulenom,ale poriadne si ho roztri,aby ti neostal ten biely prasok na tvari:D.Ja som to kedysi pouzivala,teraz uz nastastie nemusim,lebo plet mam uz dobru(klop klop).Navyse to plet aj trosku lieci,sice to je urcene pre babätka,ale tie maju predsa citlivu pokozku,cize uskodit to nemoze.Navyse to dezinfikuje a mierni zacervenanie.Ked mas velke ďobaky,tak mozes pod to pouzit korektor,ale len trosku,jemne,aby to nebilo do oci.