Co si o tom myslite?

Príspevok v téme: Co si o tom myslite?
lenaaa

mam 2 a pol rocny vztah.. byvame s priatelom v podnajme v BA, ja tam mam asi tak dvoch kamaratov s ktorymi sa obcas vidim, okrem toho trochu brigadujem, trochu skola.. Priatel tiez parkrat ide do skoly za tyzden, ale inak je viac-menej doma.. ide mi o to...je normalne ak priatel nema ziadnych kamaratov v BA a aj ked ma byvalych kolegov v svojom veku, s ktorymi dobre vychadzal, vobec s nimi neudrziava kontakt, nechodi von, na pivo nikam, je stale so mnou alebo sam doma.. porozprava sa s hocikym aj neznamym o hocicom, no vobec nema potrebu ist s kamaratmi von.. nechodi na pokec, socialne siete, nechatuje, nepije nefajci... nieze by som sa stazovala, ale pocula som uz viac takych nazorov na neho, ze je divny, ze nema potrebu ist si pokecat, odist z domu.. ja ho lubim a aspon nemam dovod ziarlit, ale obcas to i mne pride nenormalne.. ja chodim fakt malo s kamaratmi lebo mi je hlupe nechavat ho sameho doma, a este k tomu mam len dvoch a tych nebudem stale otravovat, ale stale chodim o 100% viac von ako on..aj ked je to len mozno dvakrat do mesiaca..aj to vela vravim..hm? co si o tom myslite? je divny? nezacneme sa pocase nudit ked nemame ani ziadnu spolocnu partiu ludi, s ktorymi by sme sli na chatu, na posedenie...sme vzdy spolu doma, alebo sa ideme prejst.. proste sme nespolocenski asi...

jajka001_

nepripada mi divny, ma taku povahu, ako tu uz bolo pisane, ak by bol moc spolocensky, tiez by ti to vadilo. zalezi ci ho dokazes akceptovat takeho aky je.
ale mohli by ste si najst nejake spolocne aktivity, lebo sa unudite :) ja by som sa.

kafe

nie je divný. Ty si choď kľudne posedieť s kamarátmi, žiadne výčitky, že chúďatko je teraz sám doma.. keby mu to vadilo, povedal by to. Alebo sa ho spýtaj, či mu vadí byť sám doma, ale nehraj sa, že vieš čítať jeho myšlienky a vieš čo mu vadí aj keď sa ho to nespýtaš. Možno má samotu rád, vychutnáva si to a ty to potom zbytočne riešiš.
Skúste si vymyslieť nejakú aktivitu - klub turistov, tam môžete zapadnúť do nejakej partie, učiť sa salsu, pomáhať niekde ako dobrovoľníci, starať sa o kone (jazdiť).. sedieť doma budete pri deťoch až až. Je škoda nevyužiť voľnosť, ktorú teraz máte.

Leja80

nico578: Zase sa nevzrusuj :) fakt je ten, ze vsetkeho moc skodi, aj ked je partner moc von aj kde je stale doma.. Ja ju chapem, mne by to vadilo, ale jemu to zrejme vyhovuje, takze asi to treba len akceptovat.

nico578

ach, ludom nikdy nicim nevyhoviete! kebyze mas nejakeho ozrana co chodi stale po vonku s kamosmi do barov atd. tak by si pisala ze je stale prec, a chces aby castejsie doma..atd atd.. neni tak?:) a je to myslene vseobecne na vsetkych ludi.

jankooooovka

Podobný prípad poznám..Chalan doma, baba v robote... Ona si myslela, že on doma pracuje a on pracoval s inými. Keď prišla z roboty samozrejme bol doma....

Bol to taký typ... Dôležitý, neukojený tridsiatnik, ktorý nemal problém do pobedia chodiť s inými a keď prišla frajerka domov, tak všetko ok....

Tiež s nikým von nechodil, keď ona bola doma. Veď on sa dosť nabehal, keď to ona nevedela a nevie to doteraz...

Pretože je naivná, lebo každá inteligentná žena by mu nato prišla....

ta3

este dodam, ze skutocne mozes byt stastna, ze Ty mu plne postacujes, ved chodenie von, to je prilezitost na alkohol, drogy, neveru, zanedbavanie partnera, same zle veci, boze, tak si vaz, ze je iny a bud si ista, ze normalny je

ta3

je zvykom hned niekoho posudit ako divneho, ci nenormalneho, ak je iny ako vacsina, mozes byt spokojna, je to uplne normalne, spolocnost inych nepotrebuje, plne to ocenis az potom, ak sa zoberiete a budete mat rodinu
problem by to mohol byt, kebyze Ty si velmi spolocenska, ale to je u Teba v norme a navyse priatel Ti nebrani obcas si vyjst von s kamaratmi
ja tiez spolocnost velmi nemusim, som rada doma sama so sebou a veru nikdy sa nenudim