Jediný vzťah za celý život.

brahma

Tiež si myslím, že to môže fungovať. Ale závisí to okrem iného aj od povahy tých dvoch ľudí. Niektorí ľudia sú takí, že potrebujú vystriedať veľa partnerov a aj tak sú nespokojní a iní môžu mať jedného a vedia, že je pre nich ten naj.

elsa5.5

Sabrina,fungovať môže aj nemusí,záleží od toho ako si rozumiete,v tvojom prípade sa môže stať že budeš chcieť niečo iné,(ked už teraz sa nad tým zamýšlaš)on už má nejaké tie vzťahy za sebou tak plánuje budúcnosť,môžu nastať nezhody medzi vami,ale aj nie,to zistíš len tak že s ním budeš dalej,aj ked ja som toho názoru že aj žena má mať nejaký ten vzťah za sebou.

jajka001_

ono byt s niekym cely zivot tiez nemusi byt jednoznacne vyhra. dolezite je , aby ste boli stastni , ci uz spolu alebo nie.

jajka001_

neviem preco teraz riesis ci s nim budes cely zivot. ved uvidis. ak vam to bude klapat, tak to vydrzi, ak nie, tak nie.

natalia123

Nie vzdy je to len o veku. Aj ked sa na prvy pohlad zda, ze 20, 22 je este mlady vek, ked su dvaja ludia vyspely a rozumny, nie je to problem. No castokrat moze nastat situacia, ze jeden v tom vztahu bude chciet skusit nieco "nove", nieco co este neskusil. Ludi su hlupi a neuvedomuju si, ze takto si len zbytocne nicia vztahy. Ja som aj zato, aby obidvaja partneri vo vztahu neboli panic a panna, lebo to tiez casto vedia, k mimomanzelskym pomerom, lebo ludi to laska...nemat sex len s jednym clovekom v zivote. Talezi to fakt od povahy, tolerancie a kompromisoch udrzat taky vztah na cely zivot... Urcite sa to vsak da :) Je to vsak tazka cesta mat stastne manzelstvo na cely zivot :) Hlavne pri dnesnom pomere rozvodov, ktore vzdy rastie a dnes dosahuje uz takmer 55%

happi:-)

zatuzi, vacsina takych vztahov sa po case rozpadne a ak sa aj nerozpadne, tak len preto, ze sa hraju na hluchych a slepych. Ludia radi skusaju nove veci a ked si si tu otazku polozila uz teraz...hm?

iwus93

Ja si myslím, že by to mohlo fungovať, ked sa navzájom obidvaja milujú tak nie je nikde problém. Problémy vo vzťahu určite budú mať, ale to je v každom vzťahu. Ja som mala tiež svojho prvého a nikdy na neho nezabudnem, ľúbila som ho, myslela som si že bude môj prvý a posledný, ale nebolo tomu tak. Ked si nato spomeniem, tak sa len usmievam že ako som ho velmi ľúbila a aká som bola sprostá :) Teraz mám ešte lepšieho partnera a ľúbim ho ešte viac ako tých partnerov predtým, čo som mala.

kafe

sabina, ľudia sú sprostí, preto si myslia, že niečo INÉ a NOVÉ je lepšie. Ak niekto nevidí kvalitu toho, čo už MÁ a potrebuje sa presviedčať porovnávaním, skúšaním, tak je blb. Vzťah neni vec, nedá sa vymeniť, skúšať, nemôže byť lepší ak JA som stále rovnako sprostá trúba..
Nech si kočka v prvom rade premyslí, čo CHCE a či jej partner vyhovuje ako spoločník, opora, či si ho vie predstaviť ako otca svojich detí, či dokáže zniesť jeho nedostatky/negatíva.. a ak má v tomto jasno, potom nemá dôvod hľadať niečo iné (možno). Ale ak NEVIE čo chce, nedokáže oceniť ani to čo má, je nespokojná a potrebuje skúšať, potrebuje sa popáliť aby pochopila čo je dôležité a čo nie. Ak je nezrelá, môže nastať situácia, že časom zatúži po niečom inom, aj keď je spokojná.

Slobodna

nie, nemôže to fungovať a áno môže takáto situácia nastať, hlavne keď o tom uvažuje hneď na začiatku :) a tiež ste veľmi mladí.

Inner

a preco by to nemohlo fungovat? Ked moje myslienky vedu k tomu, ze tuzim po "niecom novom", tak nelubim. A to plati pre akykolvek vztah nielen ten prvy... moja teta mala len jedneho priatela, dnes su manzelmi, maju deti, a stale to medzi nimi iskri ;-). nevidim v tom problem.