Permanentny make-up BA

Denniska

Ahoj Anavi. Urcite dam vediet, len nebude to hned. Mozno za take cca 3 mesiace idem do toho a potom dam vediet. :-)

anavi 222

Ahoj Denniska, daj potom vediet ako si dopadla, ja by som si tiez chcela dat spravit obocie ciarkovanou metodou.

Denniska

Dakujem krasne za info. Ja som pozerala aj studio InVisage, ale tam som nenasla nikoho s osobnou skusenostou. Pojdem sa sem, do tohto studia Marianne, informovat osobne. Dakujem :-)

Nelina27

ano, korekcie su tusim 2 alebo tri podla potreby v ramci povodnej ceny, ale tolko korekcii nebudes potrebovat myslim

Nelina27

ja som bola prave na oboci u nej, vyzera to uplne prirodzene, ja som blond takze mi ho robila take svetlejsie, da sa vykuzlit fakt vsetko, nemusim si s nim teraz robit nic, ani dokreslovat

Denniska

Dakujem Nelina. Si teda spokojna s vyslednou pracou? Ja mam velmi jemne obocie, davam si ho dofarbovat a este aj ked ho mam dofarbene, si ho musim ceruzkou dokreslit. Nevyzera to neprirodzene? Korekcia, ako pozeram, je vramci povodnej ceny?

Nelina27

mam vybornu skusenost v pezinku, Marianne contour makeup & visage studio, je tam zlata pani, dobre poradi, robi ciarkovacou metodou, ma novy typ pristroja