Zdravé chudnutie

suzen :)

No tak aby som to trosinku objasnila :)

Kedysi sme boli vacsia skupina chudnucich bab, ktore sa rozhodli chudnut zdravo, ziadne diety drasticke a podobne, proste jest vsetko ale samozrejme s urcitymi pravidlami. Preto sme sa rozhodli pre vlastnu stranku , blog ktory bude pre nasu chudnucu partiu bab, kde si kazdy den piseme ako sa mame, ako nam to ide, recepty, jdelanicek, kde sme jedna druhu podporovali a dodavali si silu v boji s kuleckami :) lenze casom som musela tu stranku pozastavim kedze na stranke zostali asi 2 baby ktore to naozaj brali vazne a nasli si ten cas na stranku prisievat, preto som sa rozhodla opat stranku - blog chudnuci opat spustit prave koli tomu aby sa mohla stretnut dalsia skvela partia bab ktore maju zaujem schudnut, porozpravat sa a nieco pre seba spravit :) tak sa sandruh rozhodla sem napisat a taku chudnucu partiu znovu najst, a zacat boj s kileckami kedze leto sa nam blizi :)

Sandrush

nie je nova iba boli lenive ženske ktorým zaberalo vela času 5 minut denne aby napisali čo jedli takže sa stopla a teraz chceme pokračovat ...preto hladame baby ktore to bude baviť aby sme sa mohli aj každý večer podporovat ...

koalka

to je nejaká nová stránka nie?
A nie je tam žiadna registrácia ani nič, teda nejaké fórum. To sa iba rozbieha?

koalka

ale ako ja stále nechápem prečo píšete o nejakej stránke a nenapíšete len jej názov, veď človek si musí najprv pozrieť a potom sa rozhodne či chce prispievať, byť členom alebo ho to proste nezobralo.
Čo keď tu nájdete niekoho kto má "vážny" záujem schudnúť, ale pozrie na vašu stránku a zistí, že sa mu nepáči.

Sandrush

Koalka maš pravdu...načo písať stranku ked si ju každý len pozre a jedalniček neprispeje...chceli sme do partie niekoho kto každý den ten jedalniček napíše a podeli sa o to s dalšími...Da nove recepty a po týždni nahlási svoju váhu...