len intímny vzťah

Príspevok v téme: len intímny vzťah
laskonka12

Ahojte,
chcela by som vedieť, či niekto z vás má skúsenosti s len intímnym vzťahom? Ako to u vás prebiehalo, prebieha, či je vôbec možné nájsť niekoho rozumného, kto by to pochopil a praktizoval? Som už rok bez chlapa, nechcem momentálne vzťah, jednak som nikoho normálneho nestretla a jednak naň nemám ani chuť ani čas, ale sex mi chýba..Nechcem sa vyspať s prvým, ktorého stretnem na diskotéke. Viem, že to niektorí ľudia riešia takto, len sa k tomu otvorene nepriznávajú. Tak som zvedavá, či sa takto anonymne niekto nájde. Vo mne sa to dosť bije, či áno, či nie a neviem ako to poriešim. Mala som len jedného sexuálneho partnera, takže nie som žiadna šľapka, ani dieťa, tak si prosím blbé reči odpustite. ďakujem

Lucka03

Laskonka 12
podľa mňa sa takto určite fungovať dá, neviem to z vlastnej skúsenosti, ale môj priateľ takto žil skoro 3 roky. Mal jednu holku s ktorou sa stretával v priemere 10 krát za mesiac, niekedy viac niekedy menej v závislosti od toho ako to na nich prišlo. Bolo u nich normálne napísať si dráždivú sms, alebo zavolať si a do hodiny už riešili svoje chúťky. Vravel mi že tam šlo čisto iba o sex, lebo ani on ani ona sa na vzťah ešte necítili ale v posteli im to proste klapalo. Uspokojili svoje potreby a mali aspoň istotu že vedia do čoho idú...
Noo teraz už vyzreli, a obidvaja majú vážny vzťah. Ja som s priateľom už druhý rok, a tá jeho posteľová dračica sa akurát v sobotu vydáva. Je to veľmi krásne a inteligentné, sebavedomé a cieľavedomé dievča, a vyznie to možno divne, ale som rada že práve ona spávala s mojím priateľom, a že to neriešil s hocijakými štetočkami. S tou babenkou neskutočne skvele vychádzam, a požiadala nás aby sme boli krstnými rodičmi jej potomkov :)
Veľa ľudí sa ma pýtalo či sa nebojím že to na nich jednoducho niekedy príde a podľahnú svojím chuťkám, ale moja odpoveď je jednoznačne NIE, pretože viem, že obidvaja už dozreli, a našli to čo v živote hľadali a každý z nich má svoj šťastný a plnohodnotný život.

Takže moja určite choď do toho, je normálne že sa ešte necítiš na vzťah, a nie je nič zlé na tom, ak si nájdeš len sexuálneho partnera :) Držím palce...

laskonka12

ďakujem za názory, čakala som horšie reakcie :). ešte stále neviem ako to poriešim, uvidím, ktoré moje ja vyhrá....

rebellin

Som si istý že laskonka je úplne normálna a to čo chce je tiež normálne. Jednoducho potreba. Čo je na tom také nepochopiteľné? Čo ak je v situácii kedy sa to nedá inak riešiť?

janekMY33

No vidis sama si na to odpovedas vstah zalozeny len na sexe sa moze podla mna iba praktizovat s takym ktory je zenaty a nechce opustit manzelku ale tiez iba urcitu dobu lebo skor ci neskor sa asik do seby zamiluju alebo aspon jeden s nich a konci to velmi zle

kvaki

ja som jedným časom mala taký vzťah, ako chceš, laskonka. no, ťažko povedať, či to obyčajná žena dokáže.
vidím to tak, že žena od prírody potrebuje emócie a prirodzene si ich v sebe vytvára - aj napriek tomu, že nechce.
ja som tak fungovala pár mesiacov, ale bez emócií som to nedokázala, samy prišli a už sa nedalo, tak som to ukončila, lebo z druhej strany tie emócie neboli.
myslím si, že taký vzťah žena dokáže mať so silným sebazaprením, alebo naozaj musí na to byť stavaná.

asi ste to už veľakrát počuli, že ženy majú centrum sexu v mozgu silno prepojené s emocionálnym centrom a preto bežná žena ťažko môže mať sexuálny vzťah bez emócií. u chlapov tieto dve centrá fungujú nezávisle od seba.

samozrejme, neodrádzam ťa od toho, je to čisto môj pohľad a skúsenosť.

11usko

to laskonka
no asi preto take reakcie lebo je to dost nezvycajna otazka. asi je malo ludi co by o takom vztahu rozpravali. ale predpokladam ze si rozumna baba a asi sama vies ze tak ako tazko sa hlada partner na vazny vztah tak to bude asi aj v tvojom pripade.
a nakoniec je to stale o stasti a mozno troska osud a ktovie co este vsetko. ale ked clovek chce a skusa najde aj ked sa obcas popali len ide o to aby ked sa pozrie dozadu nemusel nieco velmi lutovat
jj

happi:-)

kazdeho,s kym sa takto stretavam mam rada, vieme ist spolu aj von, bavit sa, ist na kafe, sportovat...ale nechceme sa viazat... nechceme sa denne kontrolovat, obmedzovat..otazky typu kde som, co som, s kym som, ako som-to nepotrebujem. Mam za sebou aj klasicke vztahy, ale som jednoducho v stave, ze viazat sa nechcem

laskonka12

smejte sa, alebo plačte, to mne je jedno....nepýtala som sa na takéto komentáre....ale ďakujem...
rysula, ja neviem, ja som sex bez lásky ešte nemala, nikdy som sa za tým účelom s nikým nestretla, nikdy som sa s cudzím chlapom ani len nebozkávala, lebo mi to prišlo zvrátené.....a v mojom podvedomí to možno ani nie je len o tom sexe, ale o blízkosti človeka, tela, na chvíľu..viem, že vzťah by nemal v túto chvíľu u mňa šancu a nie som taká, aby som niekoho zneužila, natlačila mu kaleráby do hlavy, vyspala sa s ním a viac sa neozvala...to keby spravím, tak ma rovnako ak nie ešte viac odsudzujete...a striedať mužov každý mesiac tiež nechcem.....a zoznamku si tu robiť tiež nie....

ryšula

11usko
no to mi je jasné že sex s niekým koho ľúbiš a sex bez lásky sú dve rozdielne veci, ale ja neviem pochopiť, ako to môže niekto tak praktizovať? Stretávať sa s niekým len kvôli sexu, a nič viac, a v takom prípade o dotyčnom nič nevieš, čo je zač a podobne