áno alebo nie ?

Príspevok v téme: áno alebo nie ?
zmätená

má zmysel to, že partneri, ktorí sa rozišli sú ešte stále spolu v kontakte s tým že "on" už zabudol a "ona" ho stále miluje?

neviem čo je lepšie, či úplne ukončiť akýkoľvek kontakt a zabudnúť, alebo .. predsa sme boli spolu hodne dlhý čas. Ja netuším, č robiť. Tak strašne ma všetko bolí...

elsa5.5

ahoj,zmätená,ja si myslím že ty si to zvládla veľmi dobre,si si vedomá svojej hodnoty a neznižuješ sa na tú jeho:)prajem Ti aby si začala nový život a našla novú lásku:)je to len o tom čase.....nejakú tú dobu to potrvá,ale treba sa zamestnať niečim iným,,mám tu synovca tak som nemala prístup na net je tam prilepený celý deň:)

zmätenáJA

ak sa chceš poradiť, tak máš možnosť jedine tu. Nepoznám ťa, tak nemám záujem poskytovať môj súkromný e-mail... snáď chápeš

zvedavko

Taka si ako aj ja :D ani ja nechcem zverejnovat preto pytam, ale zaroven si chcem s tebou pisat v sukromi a aj online.

zvedavko

Ako ste sa obidve z toho vyhovorili, ze uz balite :( sak, ale email ste napisat mohli, ale to je jedno. Zmätena drz

zmätenáJA

elsa:

Ďakujem. Je ťažké zachovať si svoju úroveň, hlavne ak súperom sú city. No som rada, že som to zvládla a to som ľúbila (ľúbim) naozaj celým srdcom, celé 4 roky... Chcem veriť, že bude lepšie, jedine to mi v tomto momente môže dodať silu :)