áno alebo nie ?

Príspevok v téme: áno alebo nie ?
zmätená

má zmysel to, že partneri, ktorí sa rozišli sú ešte stále spolu v kontakte s tým že "on" už zabudol a "ona" ho stále miluje?

neviem čo je lepšie, či úplne ukončiť akýkoľvek kontakt a zabudnúť, alebo .. predsa sme boli spolu hodne dlhý čas. Ja netuším, č robiť. Tak strašne ma všetko bolí...

elsa5.5

zmätená,tu sú dve možnosti a to bud sa ho snažit ešte získať ak sa to ešte dá,2.rozísť sa ukončiť definítivne vzťah a nežiť v nejakej ilúzii a dúfať...

ryšula

zmätená
skús sa s ním o tom porozprávať ešte raz a dôkladne,rázne, aby si vedela na čom si, lebo to jeho vyjadrenie, že teraz sa dokopy určite nechce dať mi príde divné, ked nie teraz tak kedy? podľa mna by to chcelo poriadny rozhovor, nech sa normálne vyjadrí, čo vlastne chlapec chce, načo čaká

milli11

Ak vravi, ze sa teraz nechce dat dokopy, na 99 percent sa nebude chciet dat dokopy ani potom.
Zazila som nieco podobne, ja som na neho niekolko mesiacov cakala, ze sa opat dame dokopy. Boli tu zablesky, ze to bude opat fungovat, ale aj to, aj moja trpezlivost a snaha boli zbytocne. A on miesto toho si zacal s jednou jeho kamoskou. Teda, on tvrdil, ze to je/bola iba kamoska, pravdu som zistila az neskor.
Otazka, on nechce vztah vobec alebo nechce vztah s tebou? Aby si nedopadla tak zle, ako ja.

zmätená

ryšula:

no, pred asi 2 týždňami som mu dala najavo, žeby sme to mohli ešte skúsiť. (Pretože predtým sme viedli aj dosť úprimné rozhovory, na základe ktorých som usúdila, že sa z chýb poučil). On na to, že teraz určite nechce sa dať dokopy. Síce sme ešte potom pár krát rozoberali ako si to prajeme, aby to bolo počas vzťahu lepšie, nikdy nedošlo k tomu, žeby povedal, tak fajn skúsme to. On sa od toho stráni - aspoň tak mi to príde. Neviem.

ryšula

a nie je ešte nejaká možnosť, že by ste sa k sebe vrátili? začali odznova alebo tam kde ste prestali ešte pred tou krízou? ved ked ste v kontakte, tak mu to nejako naznač, že by ste to mohli skúsiť znova

milli11

Po 1. Super nazov temy.
Po 2. Urcite by som prerusila vsetky kontakty.
Bude to urcite lepsie, si predstav, ze si najde niekoho ineho, dokazala by si to uniest?

zmätená

... prvé mesiace od rozchodu sme boli bez akéhokoľvek kontaktu, no prežívala som to rovnako ako aj teraz. Všetko ma strašne bolí, mali sme pol roka krízové obdobie, ktoré som ja ukončila aj napriek láske (pre jeho podstatné chyby) - teraz čo sme v kontakte mám skôr ten pocit, že väčšie chyby som mala ja, než on(a teda koniec koncov začínam ľutovať, že som sa s ním rozišla) - úplne strácam zdravý rozum, cítim sa strašne zmätená ...nič ma nebaví, je mi strašne ... o to viac horšie to prežívam, že som introvert a mám sociálnu fóbiu. Viem, žeby ste mi odporúčili ísť von, zabaviť sa, ale ja to nedokážem. Aj keď idem von, len sa tvárim, že je všetko OK, usmievam sa, prídem domov a opäť plačem. Nemám síl...preto rozmýšľam, čo robiť, vrátane kontaktu s bývalým...

whee_ee

Lepšie nebyť v kontakte, skôr to prejde, ver mi. Potom možno časom byť kamaráti, ale jedine ak nebude láska z ani jednej strany, inak je to len trápenie.