Bolest okolo lopatky

wiwien83

Dnes som sa zobudila zo strašnou bolestou pod pravou lopatkou....ani nadýchnut sa mi nedá poriadne:( Ako keby mi tam niekto vrážal dýku :( a včera mi nič nebolo !!!??? Neznášam nieto nečakane prichádzajúce bolesti...

cierna

ahojte,mna posledny mesiac zacala strasne bolet lopatka, ani nie tak lopatka ako keby nieco pod nou,niekedy mi to prechadza az na krk, a ked si snou tak pokruzim nieco mi tam chrupe.neviete mi poradit?

tpch

Pravdepodobne je to z chrbtice. Mozno by pomohli rehabilitacie, plavanie, fitlopta, mozno lieky na uvolnenie svalstva a analgetika, mozno nieco ine (masaze, ale az po vysetreni lekarom a jeho odobreni). V kazdom pripade je vsak prvym krokom navsteva lekara, najma ked to trva uz dlho.

Tanička

Dobrý večer. Mám bolesť pod pravou lopatkou už vyše mesiaca. Je to neznesiteľná bolesť, pri prudkom pohybe, ale aj pri hlbokom nádychu. Nemôžem na tej strane ani spať. Vedeli by ste mi nejako poradiť ?..Ďakujem.

patopato

Dobry den. Mam bolest pod pravou lopatkou ktora je viac vecer ale teraz uz aj v priebehu dna. Co to moze byt. Mam aj trojcifernu sedimentaciu a CRP 85. Zvacsene uzliny v brusnej dutine. vecer horucka,este skor do 39 ale teraz uz mensia ktora po hodine ked si lahnem prejde. Niektora uzlina je vraj skalcifikovana alebo zvapenatela ci tak nejako. Vnutrobrusne organy mam zdrave. Aj vysetrenie srdca je ok. Napiste niekto ak mate skusenost dakujem. Presim na email- homepub@centrum.sk

ipodmen

myslim si ze mam podobny problem uz asi 3 tyzdne ma boli a hlavne svrbi v oblasti pod lavou lopatkou .Bola som aj na masaz ale ani ta mi moc nepomohla. Bolest aj svrbenie je najhorsie hlavne vecer. Ak mate nejake podobne problemy skuste mi poradit co robit. Diky

cucinečka

Mňa dosť často bolí ľavá lopatka...mám pocit akoby mi tuhlo rameno a neznesteľne to bolí...nezaberujú tabletky,ani cviky,ani masáže...máte nejaký recept na zlešenie tohto?