Prosim o radu vo vztahu hlavne chlapov.

Príspevok v téme: Prosim o radu vo vztahu hlavne chlapov.
zufala iii

Mam 24 rokov, s priatelom sme boli spolu skoro 10 rokov, najprv to bola len taka pubertalna laska a kazdy sa smial takych este budes mat... No nemala som, skoro 10spolu no v podstate cely cas sme mali nejake problemy. Raz z jeho strany, potom z mojej no stale sme sa k sebe vracali. Uz 4 roky spolu zijeme, dokonca nasa najlhsia pauza bola skoro rok neboli sme v kontakte a ja som si myslela ako to mam davno zasebou no stacilo ked som ho stretla nahodou na ulici a srdce sa mi rozbuchalo ako blaznive. Opat spolu skoro 2 roky no tento raz je ten rozchod zrejme definitivny. Moj expriatel ma rad inu, no ten rozchod nie je kvoli nej, ona prisla do toho nahodne. Nie je to s nou vazne zatial s nou nespal. My stle spolu zijeme. No on to chce ukoncit a chce aby sme sa rozdelili. Ja som si chyby ktore som robila uz uvedomila ale on mi neveri mysli si ze to znova opakujem lebo uz som milion krat slubovala ze to nebudem opakovat. Riesila som si totiz svoje komplexy na nom, nepekne som sa ku nemu chovala a on mi to dookola odpustal. Vyzera to zle ale ja chcem aby sa ku mne vratil a tam tu druhu nechal. Kedze ja si mam hladat iny najom t nejaky cas potrva a zatial ho chcem presvedcit, ze naozaj k sebepatrime. Poradte mi co mam robit? Ako ho mam ziskat spat? Strasne ho milujem povedala so mu to ale on mi neveri vravi ze o par dni sa isto budem chovat tak hnusne. Vraj ma ma rad, ale nic ku mne uz neciti a tu druhu ma rad. Ja si s nim vem predstavit zvysok zivota a naozaj som si to uz teraz vsetko uvedomila. Tak poradte pls.

Zufala iii

Blink182: keby sa chceš zabiť tak to urobis hneď a neplanujes to na piatok prosím ta a čo si sa ty zblaznila? Tak to ber ako školu, pekne hlavu hore a život ide ďalej aj bez neho. Za pár mesiacov sa na to budeš pozerať úplne inak a nikdy nevieš. Možno ta čaká ešte lepší život ako by si mala s ním. Hlavne neprepadavaj depresiam, to uskodis jedine sama sebe a nikomu inému ver mi ja viem čo hovorím.

blink182

Ako keby som si citala o nas. Tiez som nepoucitelna a dnes v noci som na to doplatila. Mam pocit ze sa mi vsetko ruca ako domcek z karat. V piatok sa chcem zabit. Bude to tak pre neho lepsie...

zufala iii

Tak som na nou zacala lipnut, ze som sama prestala zit. Nemala som pomaly ziadne konicky, zaluby, len praca domov, praca domov. A tak je jasne, ze mi to vsetko zacalo prerastat cez hlavu, neviem ci som si tym spravanim riesila vlastne komplexy a pocit menejcennosti, v kazdom pripade som si vsetkeho vedoma. Lepsie neskoro ako nikdy. Preto priznat si koniec bolo pre mna o to tazsie, ale uz som to pochopila. Nemam co nadavat na tu druhu, nepoznam ju nemam tym padom na to pravo, hnevat sa mozem akurat tak sama na seba.
Vedela som si predstavit, ze by se boli este spolu, medzi nami bolo predsa len nieco vynimocne. Ani jeden z nas sme to pri niom nikdy necitili. Len keby aj chcem nemam sancu ukaza mu, ze mi na nom zalezi a ako by mu somnou bolo dobre ked vsetok svoj volny cas travi uz s inou. Tvrdi, ze s nou este nespal, no viem, ze ak aj ano urcite by mi to nepodal takze tomu tazko uverit.
Pohol sa dalej a je uz niekde inde, netrapi sa a je stastny mozno ako nikdy predtym... Tazko sa na to pozera a zvlada to bez placu, to snad ani nie je mozne. Nespavost a velke vycitky toto som zazivala posledne dni.
A co mi to pomohlo? Nic, jedine som sa ja sama citila este horsie.
Mozno mate predsa len vsetci pravdu a dobre mi moze byt aj s niekym inym komu na mne zalezi a ma ma rad, klin sa klinom vybija. Pomohlo to jemu, pomoze to aj mne. Musi.

zufala iii

Necitlivka dakujem, no nejde to teraz mozno preto, lebo zacinam samu seba nenavidiet, ze som od seba odohnala najdolezitejsiho cloveka v mojom zivote. Neviem si pri sebe predstavit lepsieho priatela...
Ked aj som vonku s niekym rozmyslam na co sa vyhovorit aby som rychlo isla domov...
Cim viac som ho chcela k sebe priputat spat tym viac ma neavidi teraz...
Je mi zle samej zo seba...

necitlivka

Musis mat rada samu seba a potom ta budu mat radi aj ostatni ludia.

Venuj sa sebe, svojim zaujmom, pusti si hudbu a zatancuj si, smej sa na plne hrdlo, vybehni niekam vonku, najdi si kamaratov. Cez vikend podnikni nejaky vylet....hoci aj sama niekam.

Hlavne nebud doma a neplac v posteli....lebo to ti bude iba psychicky ublizovat..

Vybehni vonku a poprechadzaj sa, hoci aj sama...

Vaz si samu seba a ver si, lebo kazdy clovek je jedinecny a to si ty tiez..

Nepodliehaj negativnym myslienkam, obklopuj sa ludmi, ktori ta budu nabijat energiou...

Ked ti bude strasne, snaz sa s tym bojovat, nepodliehaj zlym myslienkam

drzim prsty

zufala iii

Ako mu mam znova pripomnut zenu do ktorej bol zamilovany? Ked u nas doma je aka situacia ze napatie by sa nozom mohlo krajat. Keby mam kam ist na par dni by som urcite vypadla, lebo toto je o nervy. Cokolvek sa opytam reaguje podrazdene ako ma do toho nic. Tak to uz fakt nie je o com... Dokazali sme si velmi dobre kedysi rozumiet je tomu len 1.5mesiaca ked to mam upresnit, to bolo naposledy ked sme sa spolu milovali a nemozem povedat, ze to bolo len o sexe. A zrazu aky je zamilovany... ako je to mozne?
Hneva sa, ze pisem na forum priliz osobne veci a co? Lepsie ako sa o tom bavit s kamaratkami ktore budu potom klebetit dalej...Radsej sa vykecam takto nevem co je na tom zle, ze to neviem v sebe drzat...

zufala iii

Jedine co chce sa ma zbavit, aby si ju sem im skor mohol vodit. Este sme to spolu skusali no on sa popri tom stretaval s nou. Klamal ma ako je na nakupoch, v posilovni a pritom bol s nou. Tvri sa ako mu na mne stale zalezi a ako mi bude aj po tom ako odidem pomahat a pritom viem, ze su to len kecy aby ma odtialto dostal a keby naozaj zavolam, ani by mi nedvihol telefon. Ked sme este spolu boli a volala som mu pocas dna nikdy nemohol telefonovat v robote ale s nou mohol.
Ako je mozne mat neviem aky hlboky zamilovany vztah po dvoch mesiacoch znamosti?

zufala iii

On tiež nie je bez viny, vo vzťahu sme boli predsa dvaja. On vie, len to neprizná.
Nedá sa už bojovať nemá to zmysel, tvrdí ako ju strašne lubi po dvoch mesiacoch znamosti mi to príde nemožné. Veď čo spolu prežili? Ja som si ale vedoma že najspravnejsie by bolo rešpektovať to a odísť. Len to sa nedá zo dna na deň kvôli byvaniu... Aj keď najradšej by som to urobila hneď nech to nemám na očiach...
Keď ráno vstanem hneď mám pochmurnu náladu a placem keď to vidí ešte si začne pospevovat robí mi naschval aby mi bolo ešte horšie. Ja viem, že toto všetko číta a je mi jedno čo už na to povie. V jeden deň má hladká po chrbate keď placem aby mi bolo lepšie a tvrdí mi ako mu stále na mne záleží a na druhý deň na mna nakrici že neviem nič iné len revať... A čo je na tom že mi je do placu? Tak sa vyrevem a mám na pár hodín pokoj. Najhoršia je tá nespavost pre mna. Vidím ako sladko si spí a ja sa len prehadzujem a trapim. Kedysi to bolo naopak tak sa mi to asi všetko vracia ...

necitlivka

Prezili ste spolu vela, co presne, to viete iba vy dvaja, a preto si myslim, ze iba vy dvaja dokazete vyriesit tuto situaciu. Ale ak ho milujes, nevzdavaj to, ale nebud nanho zla a nenut ho nasilim, aby sa k tebe vratil. Skus sa zamysliet, co na tebe miloval a to mu pripomen. Teraz sa trapis, ako si pisala, ze nemozes spat, ze mas pocit, ze sa ti nic nechce, iba plakat....ale skus to prekonat, tie pochmurne myslienky.....ked budes stastna a vyrovnana, objavi v tebe tu zenu, ktoru miloval. A hlavne nezabudni zivot je prilis kratky na to, aby sme ho iba tak premrhali..........
A este jedna moja rada......cely zivot budu ludia prichadzat a odchadzat, ale jediny clovek, s ktorym budes musiet zit cely zivot, si ty sama.....

Sue..

Zufala neviem preco ja mam skor pocit,ze s tvojej strany to ani neni o laske ale o posadnutosti nim...z toho co napisal on je uplne jasne,ze o vztah s tebou uz nestoji a ani sa mu necudujem..takze aj pre teba bude lepsie nechat ho tak,snazit sa zabudnut a zit si svoj zivot a hlavne nemiesaj sa do jeho noveho vztahu nemas na to ziadne pravo