schudla som

Príspevok v téme: schudla som
ajataka

Ahojte,
vsade citam, ze ak chce clovek schudnut, potrebuje rozbehnut metabolizmus a ze ma jest casto, aspon kazde 3 hodiny ale pomenej. Tak ja som tomu nejako neverila, isla som na to po svojom. Jedla som 3 krat do dna, nie vela, dokopy mozno 4-5000 KJ a plavala som. Napriek tomu po tyzdni nic, naopak, nabrala som pol kila. Tak ma to nastvalo a zacala som jest, ked som mala chut. Dokonca na veceru slaninku s chlebom, pocas dna cokoladu a tak. 2 tyzdne som sa nevazila a dnes ked som sa postavila na vahu, kilo dole. Nechapem, ale asi na tej pravidelnej strave pomenej nieco bude :))) Rozumiete tomu? Ja velmi nie.

vevericka100

Ja mam ohladom diet najosvedcenejsie to, ak z jedalnicka vylucim biele pecivo a sladkosti- celkovo cukor. Zacala som na ranajky jedavat grahamove rozky a pod. ... Kavu som si niekedy sladila s tromi cukrami, postupne som si ten cukor znizovala a teraz necukrim vobec. Ohladom sladkosti som uprednostnovala rozne fit tycinky a potraviny s cerealiamy a pod. +pohyb a ysledok sa dostavil...

andrea3345

ahojte, tiez doporucujem spinning a taebo, ja som kranse vyformovala postavu a tiez som schudla :-) drzim palce

majka_21

Kilecko, dnes to nebolo nic slavne, ale to bol vynimocny den (z toho si priklad neber ;-). Rano som zjedla len BE-BE dobre rano s tym, ze som si myslela, ze pridem domov z praxe a naobedujem sa. Avsak den sa trosku zvrtol a musela som este par veci vybavit, tak som poobede asi o 15:30 zjedla 1 celozrnnu zeleninovu bagetu a teraz na veceru som mala kusok peceneho kurcata s cviklou a zavaranou uhorkou. Chystam sa zjest este mozno jablko, ale to len ak budem hladna.
Ale moj bezny den vyzera asi takto:
R: bud jogurt s ovsenymi vlockami alebo celozrnny rozok s natierkou a zeleninou, alebo BE-BE dobre rano...
D: ak som hladna, dam si ovocie, ak nie, vynecham ju
O: to, co mame navarene (takze mala som uz aj napr. maly rezen s trochou zemiakov, ale teraz povacsinou je to pecene kurca so zeleninou alebo s 1 lyzicou ryze). Ak mame urobene napr. cestoviny, tak si ich dam, ale normalnu porciu - neprejedam sa, organizmus ti povie, kedy ma dost (nikto mi to nezje... proste to zjem vecer).
Ol: ostavam pri tom ovoci, ak mam chut alebo vypijem jogurtove mlieko...
V: to, co bolo na obed... ale len tolko, nakolko sa citim hladna. ak sa z obeda nic nezvysi, tak si dam napr. celozrnny rozok s tuniakovou konzervou alebo s tuniakovym salatom.
Stretla som sa s ludmi, ktori boli proti tomu, ze jem vyprazane a pod. Ale ved to nejem kazdy den. A okrem toho, byvam este s mamkou a tak si nemozem vyvarat, co mi blysne hlavou. A mamka tiez vie, ze nemoze vyvarat kazdy den palacinky a kopu kolacov. A ked sme pri sladkostiach, ano, dam si aj cokoladu. Ale nezjem celu tablicku. Dam si ju poobede ku kave napr., a to len nejaky 1 riadok. Viem, ze ak by som si ju napr. nedala a odopierala by som si ju cely mesiac-dva, tak by som ju potom spraskala celu. Niektori ludia nejedia pocas chudnutia ani pizzu. Ale ja si ju dam. Nie kazdy den, ale dam si. A okrem ineho, kazdy den chodim plavat a co sa tyka jedla, snazim sa jest pomaly. Tak to je vsetko zhruba :o)
PS: Od cca marca-aprila by som rada zacala aj so speeningom (a striedala by som speening s plavanim). Vraj to pomaha pri chudnuti :o) A tak o pol roka, ked sa mi podrari pekne si vytrenovat postavicku, tak by som rada vymenila napr. ten speening so Zumbou. Proste sa hyb, hyb a hyb... a vysledky sa dostavia. A tiez je dolezity pitny rezim. Vypijem cca 1,5-2 l vody (caj, dzus, cista voda...)

kilecko

majka_21 prosim ta nemohla by si mi napisat co presne a kedy jes? dodrziavas presne aj casy? jedavas fakt vsetko cize aj cokoladu?...snazim sa dat dole poslednych 6kg, a uz posledny polrok sa nevyslovne snazim a stale nic ako zastavene..pohyb mam a stravu sa tiez snazim. zacinam byt zufala, prosim ta napises mi ako presne sa stravujes?