Zmena spravania

Príspevok v téme: Zmena spravania
zena2011

Zdravim vas. Chcela by som poprosit o radu niekoho, kto sa v problematike vyzna, pripadne sam nieco podobne zaziva (zazil). Po skonceni VS som s priatelom odisla do zahranicia a zijem tu uz nejaky cas. Vo vztahu nemame ziadne problemy, ide len o bezne nepodstatne veci ako umytie riadu, poriadok, atd... O nic vazne nejde. Navyse ma fyzicky od zaciatku velmi pritahoval a tiez sme si sadli povahami. Mame VELMI harmonicky vztah. No a teraz ten problem, s ktorym som sa ciastocne stretla uz v minulosti. Po nejakom case prestavam mat chut na sex s partnerom. Pritom zo zaciatku sme sa milovali niekolkokrat denne, a teraz sotva raz za tyzden. Vidim na nom, ze mu to trosku vadi, ale nedava mi nic najavo, nestazuje sa. No ja citim, ze by kludne "zvladol" toho sexu viac :)) Takze pri tomto priatelovi to je rovnake. No navyse som sa hrozne zmenila. Mame spolocnych znamych a niekedy ked sa jemu nechce ist na party k nim, ostane doma a ja idem. Raz sa uz stalo ze som o pod vplyvom alkoholu podviedla. Strasne ma to nicilo a hned som mu to povedala, nedokazala by som mu klamat. LENZE. Potom som ho podviedla opat (s inym kamaratom). Mam 28 rokov a nie som pubertacka, ktora toto robi bezne, no uz si tak zacinam pripadat. Nikdy som ziadneho priatela nepodviedla a ani som si to nevedela predstavit. No uz to prestava byt ovladatelne. Mam prestat pit? Nemam sa s tymi ludmi stretavat? Navstivit psychologa? Strasne ma to cele hneva a uplne ma to nici. Navyse ma velmi miluje a aj ked v minulosti bol divoky aj on, tvrdi mi, ze by ma nikdy nedokazal podviest. Prosim poradte mi co spravit. Dakujem a prosim ak ma chcete kritizovat, usetrite si cas a ani nepiste. Sama viem, ze sa spravam hrozne, chcem to zmenit, preto hladam radu a nie kritiku.

divotvorna

So súčasným partnerom sa nudíš, už Ťa nepriťahuje tak ako kedysi, čo je normálne a ešte k tomu Ti aj odpustil neveru, no tak čo sa čuduješ? Zrejme si ho nevážiš a preto sa nechávaš zvábiť inými mužmi. Ak hľadáš pomoc, uvedom si čo by si stratila v súčasnom partnerovi. Ak ho chceš opustiť urob to, ak nie, začni si ho konečne vážiť. Neboj, po čase sa ukludníš, ale musíš ľudovo povedané "padnúť na hubu", alebo sa musí stať niečo čo Tebou natoľko otrasie, že sa konečne uvedomíš. Psychológ Ti nepomôže, naučí Ťa život, len nezabúdaj, že to bude s odretými ušami.