Ako začať?

Príspevok v téme: Ako začať?
xxxo

Mám 17 rokov a 85 kg. Do leta chcem schudnúť aspoň 13, no neviem ako začať-a vôbec netuším z čoho som taká tučná, mne sa nezdá,že by som sa nejak veľmi prejedala. Často neraňajkujem(viem, že je to chyba) desiatujem jeden chlebík zvyčajne s paštétou, syrom, paprikou alebo rajčinou(vždy len jedno z toho) - obedujem, a na večeru si dám buď párky alebo jogurt. Mám veľmi rada zeleninu aj ovocie. Nepijem sladké vody(minimálne), čistá voda z vodovodu je pre mňa najlepšia, samozrejme občas si dám nejaké chipsy alebo zákusok, čokoládu, ale to maximálne jeden krát za týždeň. Poraďte ako mám schudnúť, čo robím zle. Doma mám orbitrek a rotanu(koľko mám na tom cvičiť)??

hillary

dalsia so spomalenym metabolizmom pozri temu plnou parou vpred su tam baby ktore sa tiez podporuju a davaju su rady myslim ze by ti to mohlo pomoct a presne ako pise bublinka jedz viac krat do dna rozhyb metabolizmus a je super ze mas rada ovocie zeleninu pekne ho zarad do jedalnicka a uvidis ze to pojde

bubblinka

ahoj tak skus pridat tie ranajky a olovrat ako som Ti uz radila, obed mas celkom fajn vyberaj si menej kaloricke jedla v jedalni ak sa da :) skus napisat jedalnicek ako by to mohlo byt a ja Ti poradim potom podla toho :)

xxxo

obed-cez týždeň sú to školské obedy, takže vždy je to iné ale veľa tam toho nezjem, väčšinou nahádžem do seba čo sa dá ak je to dobré a cez víkend je to dobrý domáci obed(polievka napr. hrachová a druhé jedlo napr. kurací rezeň s ryžou)

bubblinka

ahoj, myslim ze jest dost malo.. ranajky by som urcite nevynechala, desiata celkom fajn, dalej nenapisala si co obedujes tak neviem ...olovrant si vynechala aj ten je potrebny a na veceru by som pridala..takze asi tak, postupne treba pridavat pohyb kolko vladzes postupne sa budes zlepsovat :)