BIO-C.L.A. / 1000 Booster

lele

Chcem sa opytat, niekto tu spominal LKVB6, citala som o tom, vyzera to super, len sa chcem spytat, ci to kupim aj v lekarni?

v

Ja papkam 2x2 denne...uz davnejsie som zacala a davam si prestavky....medzi baleniami tak doberte 2 balenia a dajte si prestavku lebo telo si moze jednoducho na ne navyknut...ja som dala za tu dobu niako 3 kila...tak 2-3 mesiace ale aj cvičit sa snazim...a ani tolko nezrat :) hehe

mashka

hojky, chcem sa opytat na 1 vec: vyhodili sa mi vyrazky od pol pasa nahor, na rukach nie.. moze to byt z toho? zacala som to uzivat pred 4 dnami.. :( dik

karin

speed 222: no ved praveze .potrebujes pri tom cvicit klebo je to hlavne na chudnutie a spevnenie a vyformovanie postavy

speed2222

a to musím civičiť??????????????????? nemam čas na cvičenie, beriem 3 tabletky denne 2 týždne, zatial nič...

brunuska

pred jogou by som ti neodporucala nic uzivat,okrem toho joga sa cvici nalacno,resp.min.3hod.pred tym sa nesmie jest.Bio Cla sa uziva len pred fyz.namahavom cviceni.
lea-nehovor mi,ze sa ti nespevnila postava od toho.

lea

NEVERTE TOMU JE TO HLUPOST BRALA SOM CLARINOL PRAVIDELNE CELY MESIAC 3 KRAT DENNE AJ SOM CVICILA A NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!