Rodicia nam siahaju do zivota

Príspevok v téme: Rodicia nam siahaju do zivota
KARIN04

Ahojte,mam velky problem.Volam sa Karin mam 31rokov manzela dve deti a NENORMALNU MATKU.Asi by som takto o matke pisat nemala ale je nenormalne co robi.Ked som bola mala bola hrozne prisna za kazdu blbost ma zbila.Trepala ma vesiakom,ponizovala pred spoluziackami v satni ked po mna chodila do skoly.Kazdy z rodiny sa jej bal ani otec jej nikdy nic nepovedal len na vsetko prikyvoval.Mala som 18nast ked mi dovolila znamost s ktorou soom sa moohla stretavat raz tyzdenne aj to len u nas doma a do 19tej vecer.Chvalabohu aj to nejakym zazrakom pri mne manzel doteraz vydrzal a znasa aj ju.Viete ona je velmi bohata,a ma teraz nejaku depku z toho ze starne alebo co,kazdy tyzden kadernicka,kozmeticka solarko.....to je ale vedlajsie.Chodi k nam,pred vlastnymi detmi ma buzeruje,minule mi takmer vlepila.A viete preco?Vymalovala som sa.Vraj ze co povedia ludia ze mam dve deti CHODIM AKO K...A.Vraj sa za mna hanbi.Ked sa prechadzam s mladsou dcerkou po ulici a nedajboze sa stretneme zacne na mna pokrikovat same vulgarnosti.Potom ma ohovara po celej dedine.Aka som nevdacna dcera.Nevadi jej ani ked mame navstevu,chodi si tu ako doma,ponizuje ma kde len moze.Vnucata ma rada no nehrsa sa s nimi tolko ze im nakupi darceky,saty a aj oni sa jej dobre že nemuusia klanat.Manzel uz na nu parkrat vybuchol je to o to horsie pretoze pracujem v ich firme,hned sa mi vyhrazala ze ma vyhodí.Kazde rano kontrola,telefon,co si varila,co si piekla,popratala si atd.....priznam sa ide z nej strach mam to v sebe od malicka.Minuly tyzden som to nevydrzala pretoze na mna zacala vrieskat pred manzelovym kolegom a vsetko som jej vykricala.Cele detstvo som zila v strese som uz dost stara na to aby som zila po svojom a v klude.Leze ako ju poznam chvilu bude ticho a potom znova zacne.Som z toho zufala ((((

KARIN04

My spolu ale nezijeme byvame v jednej dedine a ona si k nam chodi ako domov este jedna vec-je normalne ze ju nenavidim?