priatel si na fb pozerá fotky inej ženy

Príspevok v téme: priatel si na fb pozerá fotky inej ženy
Michala11111

ahojte podla vás je normálne ak si priatel pozerá fotky svojej kolegine na fb ale nie že dve tri, ale 100 fotiek z plesu, ešte pochopím keby je to z dovolenky, možno je zvedavý na krajinu ale z plesu??? Nikto známi tam nie je, je tam s cudzími ludmi tak čo vie tolko pozerať jej fotky?
A dodávam je to jeho mladá pekná kolegina ktorú vidí každý den v robote.

ta3

Michala,
a co si cakala, ze priatel bude rad, ze mu to vycitas?, ani sa necudujem, ze Ti nepovedal ani dovod preco si ich pozeral, nestojis mu svojim spravanim za to, aby Ti odpovedal
a mas pravdu, vsetci sme ini, ked si Ty nepozeras nejakeho fesaka na fb, to este neznamena, ze ini si tam svojich kolegov, ci priatelov nepozru alebo nemohli pozriet, Kafik to vystihla presne
spravas sa ako male dieta a potom si este sklamana

Titria,
ak Ti chat na nete rozbil manzelstvo, asi Vase manzelstvo nebolo az tak dobre fungujuce ako hovoris, resp, dovod jeho rozpadu nebol iba v chate na nete, skor si myslim, ze Tvoj manzel tam zabrdal, lebo v manzelstve nebol celkom spokojny

Michala11111

tak čo sa týka toho kolko s nou robí, tak robí s nou vyše dvoch rokoch neviem či nie už 3.
A problém s jej fotkami je až teraz preto, lebo donedávna fb nebol tak rozšírený, teda priatel tam nechodil

fgf

Z mojho chlapskeho pohladu uz planuje, kedy si s nou uzije po nejakom firemnom vecierku, ved kto by odolal peknej lahkej kolegyni na striebornom podnose? A tym, ze sa nahneval, sa len snazi upriamit pozornost na teba, aby si rozmyslala o sebe, miesto toho aby si ho kontrolovala, ale podla mna mas v tomto pripade plne pravo ho upodozrievat. Podla mna ste tu naivne tie, ktore si myslite, ze tie fotky si pozera len tak. Keby to bola len nejaka dlhorocna kamaratka, nic by na tom nebolo, ale v pripade flirtujucej kolegyne to vidim takto...ako dlho uz chodi do tej prace, resp. sa s nou stretava kazdy den? Stavim sa, ze nie viac ako 2 roky, odhadujem 3-6 mesiacov.

Simonella

ty musis hlavne verit jemu. nanu kasli. vyjasni si to s nim vklude ze ti to vadi, no tak, aby sa nenastval... ak budes mat aj potom nejake pochybnosti (co si myslim ze v tomto pripade su absolutne zybtocne) tak skus niekedy za nim prist do prace a bud prenou s nim.. proste nech si dievca uvedomi zenanho nema.. ale podla mna sa nemas coho bat, je to uplne normalne, ja by som sa nad niecim takym absolutne nepozastavila.. budu aj horsie pripady.. davaj si na ziarlivost pozor, lebo nielenze ti moze rozbit vztah, ale aj ty skoncis psychicky zle...
zacni mu naplno verit, pretoze kvoli tomu vznika vecsina hadok a rozchodov.
:)

000nastenka

áno teraz všetci buďte proti nej.. keď sa Vám chce :) .. no každý je iný, a keď Michala je žiarlivá, a čo teraz?!?! Aj ja som žiarlivá tiež si myslím že viac ako by sa patrilo, a čo? Aj do mňa sa teraz idete navážať? :)

Michala11111 - súcitím s tebou :)

Michala11111

na tú kolegynu nikto nenadával, jasné, že nemôže za to že si niekto pozerá jej fotky. Ale ked sme pri tom ona je koza, s každým chalanom či je zadaný alebo nie koketuje a tiež zviedla jedného z práce ktorý mal priatelku s dieťaťom... takže k tej kolegyni asi tolko

cinni

podla mna mas problem ty, nie tvoj priatel.. ked budes taka paranoidna a psycho, znicis si vztah, uprimne lutujem tvojho priatela a tiez suhlasim, ze nemas vsetko v poriadku so sebavedomim. Vobec sa necudujem,ze sa na teba hneva. Spamataj sa!snad nemas 15 rokov.. A nechapem preco niektori nadavaju na tu kolegynu.. co ona za to moze???A vlastne za co?Ze si pozrel jej fotky??

triatria

elsa, nic som nepisala o ziarlivosti, len to ze chat moze a ozaj casto je zaciatok konca mnohych manzelstiev.
Anonymny pokec sa postupne moze zmenit lahko utajene dobrodruzstvo, nevera a rozpad je tu.

sipka

Ak ma partner cisty stit, hra s otvorenymi kartami a neciti potrebu nieco skryvat. Vie teda aj nahlas povedat, ze ta a ta muje sympaticka, vsak sme ludia, je to prirodzene. Pokial sa tvari, ze nikto ho nezaujima, len ty a robi taketo kusky umyselne poza tvoj chrbat je to cudne. Samozrejme, ak ma byt k tebe uprimny, mala by si na sebe popracovat, aby si vedela vsetko co ti povie vziat v pohode