priatel si na fb pozerá fotky inej ženy

Príspevok v téme: priatel si na fb pozerá fotky inej ženy
Michala11111

ahojte podla vás je normálne ak si priatel pozerá fotky svojej kolegine na fb ale nie že dve tri, ale 100 fotiek z plesu, ešte pochopím keby je to z dovolenky, možno je zvedavý na krajinu ale z plesu??? Nikto známi tam nie je, je tam s cudzími ludmi tak čo vie tolko pozerať jej fotky?
A dodávam je to jeho mladá pekná kolegina ktorú vidí každý den v robote.

bertoliny

To ale nemeni nic na fakte, ze si extremne zakomplexovana a uz davno sa trasies od strachu, ze ten tvoj v praci trtka inu.

Michala11111

asi máte pravdu že na tom nič nie je, ale nedokážem to pochopiť asi len preto lebo ja som taká neni. Napr. mám na fb jedného ozaj pekného chalana ale nepozerám si jeho fotky, proste ma nezaujíma...

bertoliny

teda toto je tema...je mi z toho na grc. No a co ze si pozera fotky? Radsej sa pozrie na peknu kolegynu, ako sa vkuse pozerat na nejaku furiu, co ma doma. Ty mas extremne nizke sebavedomie, si velmi zakomplexovana. A ja ti tvoje komplexy a paranoju este prehlbim. Stavim sa, ze si s tou kolegynou obcas chutne vrzne. Dobre robi.

veronika1211

baby v poslednych prispevkoch - mate uplnu pravdu. cim vacsia ziarlivost, tym viac nutite chlapa aby ste ho odpudzovali.
treba to brat take ako to je a brat to aj z pohladu seba ako tretej osoby. a samozrejme troska empatie a nie hned stres, panika, paranoja.

xy:)

michala, ja si myslim, ze keby mal kolegynu v pazi, nepozeral by si jej fotky. lenze z pozerani fotiek nezistis nic, taktiez ich mohol pozerat z nudy, alebo mu kolegyna povedala o tom plese ako bolo super, nech si kukne fotky na FB. alebo ho to jednoducho zaujima a bol zvedavy na vystrih. vies co, ja neviem, co moj frajer pozera komu na FB a ani sa to nechystam vysetrovat. chlapi su taki, vzdy budu cumiet po ostatnych, ci si pekna alebo skareda, je to proste jedno.

janka4444

neda mi nezareagovat. bud rada ze si len pozera fotky. to je to najmensie zlo ake ta moze postihnut :-) pozerat si fotky je podla mojho nazoru uplne normalne, robim to taktiez a to svojho priatela velmi lubim. nie preto ze prejavujem o niekoho prilisny zaujem, proste preco si nepozriet fotky kamarata? och, ziarlivost je zlaa vlastnost, ak vas napadnu myslienky na neveru svojho partnera, musite ich nejakym sposobom potlacit, uvedomte si ze dovera sa dokazat proste neda a budete marne donekonecna preskumavat co vasi partneri vyvadzaju pokial nenatrafite na nejaky maly zadrhel a poviete si AHA, tak takto to je :-D pritom to tak vobec nemusi byt :-) a ziarlivostou sa jeden druhemu znechucujete

ta3

Michala
Je to v pohode, Teba bavi pozerat fotky priatelov z dovolenky, no a jeho zase fotky kolegyne z plesu a co je na tom zle? Asi si viac ziarliva, ako je zdrave alebo Tvoje sebavedomie pokulhava, ukludni sa, je to v poriadku, ved dobre, v robote ju vidi normalne oblecenu a na tych fotkach v plesovej robe, tak preco by si to nepozrel?, preboha, nebud diktator a nediktuj mu, ze si ma prezera Teba a iba Tvoje fotky, priatel je slobodna, svojpravna osoba, tak sa smie pozriet, kde on chce, nie kde mu to Ty nadiktujes, ako vravim, je to v pohode, ale ak zacnes spehovat alebo to priatelovi vycitat, potom by to mohlo byt vazne, tak si zaloz chladny obklad na hlavu a ukludni sa

Nastenka,
Ty mi nenahovoris, ze sa na ineho chlapa ani nepozries, to si, prosim Ta, zavries oci, alebo odvratis hlavu na ulici, ked kraca oproti muz?, no to vari nie?!

ach dievcata, dobre Vam radim, nebudte ziarlive a malicherne, lebo svojich princov stratite

SalinaTyrus

Michala urcite si inteligentnejsia ako henta koza ,tak mu to patricne vrat, trosku "poskac" po jeho egu ,aky bude krotky aspon budes vediet na com si ;}