priatel si na fb pozerá fotky inej ženy

Príspevok v téme: priatel si na fb pozerá fotky inej ženy
Michala11111

ahojte podla vás je normálne ak si priatel pozerá fotky svojej kolegine na fb ale nie že dve tri, ale 100 fotiek z plesu, ešte pochopím keby je to z dovolenky, možno je zvedavý na krajinu ale z plesu??? Nikto známi tam nie je, je tam s cudzími ludmi tak čo vie tolko pozerať jej fotky?
A dodávam je to jeho mladá pekná kolegina ktorú vidí každý den v robote.

lienka lenka

podľa toho čo hovoríš sa mu páči. to je isté. ale keď sa mu páči takým spôsobom že sa na ňu pozerá, lebo je pekná, nemusí tam byť za tým nič vážne, žeby sa o ňu zaujímal. proste je pekná a dobre sa na ňu pozerá.

katka...

Pokial na tych fotkach nebola naha, tak je to normalne. Preco by nemohol pozerat nejake fotky z plesu. Ty pozeras len fotky, na ktorych je len on? Si prilis ziarliva, chlap potrebuje aj trochu volnosti a nie nejaku stihacku co mu urcuje co moze a co nemoze pozerat. Takto ho stratis. Tak to nechaj tak.

Michala11111

a čo by ste robili? Povedať mu to nemôžem lebo už sme sa kvôli žiarlivosti vela krát hádali a len čo mu začnem hovoriť o iných ženách nenormálne sa rozčúli. Hovorí: "Lúbim, len teba, už to pochop, žiadna ma nezaujíma..."
Tak neviem či to mám nechať tak aby ma to zožieralo alebo čo robiť.

Michala11111

úprimne ja si fotky kamarátov, spolužiakov terajších alebo bývalých nepozerám. Jednoducho si pozriem cca desať fotiek a nejak ma to nebaví. Ked tak si pozriem len to čo ma baví napr. ked bol niekto na dovolenke ale nejaké obyčajné fotky nie

Michala11111

a ved fajn je mi jasné že si obzerá ženy, ale nestačí mu pozerať sa na nu v robote to ešte aj doma pri mne musí, teda potajomky??
Nechcem aby to vyznelo namyslene, ale ja som neni škaredá, som krajšia ako tá baba aj postavu mám lepšiu tak chcem aby sa pozeral na mna. Môže si pozerať moje fotky.
Aaaaaaaaaaaaaaaach nenormálne ma to rozčuluje. A mimochodom priatel povedal že tá baba sa mu nepáči, ale predpokladám, že klamal.

Michala11111

úprimne ja si fotky kamarátov, spolužiakov terajších alebo bývalých nepozerám. Jednoducho si pozriem cca desať fotiek a nejak ma to nebaví. Ked tak si pozriem len to čo ma baví napr. ked bol niekto na dovolenke ale nejaké obyčajné fotky nie

george303

Vobec to nerises chlap ta moze akokolvek lubit ale aj tak sa obzrie po peknej zene ale ak ta lubi tak sa len pozrie ;) a fotky z plesu ved to je pohoda mozno je zvedavy ako ake to tam bolo a tak ...