Potrebujem váš názor

Príspevok v téme: Potrebujem váš názor
alexis swan

Ahojte, mám taký problém. S priatelom sme spolu už vyše štyroch rokov. Teraz je na výške, prvý ročník, má za sebou prvé skúškové obdobie... ale čo sa stalo počas skúškového: môjho priatela a ešte jedného chalana doučuje matematiku ich spoločná spolužiačka a kamarátka.. často u nej na byte strávia aj celé hodiny, aj noci.. ešte by som dokázala prekúsnuť keď u nej spia obaja - len kvôli učeniu... ale minule sa stalo že ten kamoš sa urazil a išiel domov a môj drahý tam u nej ostal spať. ževraj ešte potreboval vysvetliť učivo............ ja chápem, že sa musia učiť, majú toho veľa... ale mal si to zariadiť tak aby tam nespal.. ako by ste reagovali vy? pritom ešte v ten večer sme spolu volali a jasne som mu povedala, že ak by tam spal sám, len oni dvaja na byte bez kamoša, tak mi veľmi ublíži... a nerešpektoval ma. a ešte sa oháňal tým, že je to úplne normálne a nechápal prečo sa hnevám,,,, a nie aby hneď ráno išiel odtiaľ preč, pekne sa tak napapal a ešte do pol druhej tam bol :)
treba podotknúť, že to dievča ma záujem práve o toho druhého kamaráta, nie o môjho drahého... ale to mne je fuk, ja ju ani nepoznám a nemienim to tolerovať...ale aj teraz keď sa o tom s priateľom bavíme tak sa mi zdá, že to preňho nebolo nič také strašné, nevidí v tom nejaký hrozný problém..ale mňa to stále hnevá... a viem, že kebyže to spraví znovu, tak je koniec.
co si o tom myslite vy?

alexis swan

dakujem jimmy za tvoj chlapský názor... ja tiež v kútiku duše čakám, že to spraví zase (a presne ako píšeš, možno v inej oblasti) ... ja viem, že zase niečo také spraví.. je to dôkaz, že ma nemá rád? je mu ukradnuté čo si myslím? ako sa cítim? ja už fakt neviem, a keď si tak spomínam, tak viackrát sa stali také veci, kedy som nechápala jeho konanie a zmýšlanie... jeho reči a jeho skutky si veeeeľmi protirečia, by ste neverili ako.... čo to znamená? podľa teba prečo má chlap krásne reči a naozaj ma presvedčí že to myslí vážne a chce to (napr. vykonat nejaku vec) ale deň alebo neskôr na to čo mi to slúbil spraví presný opak a ani si to nevšimne. asi to teda nemyslí vážne....

inngridka

ja som to zazivala pravidelne s byvalym ked studoval v Ba... nie je to nic prijemne ale je to kazdodenna sucast studentskeho zivota. neber to tragicky o nic nejde.

jimmy

ahoj alexis :)
no, neviem neviem, to, co robi tvoj priatel, sa mi vobec nepaci..
neviem si predstavit, zeby som prespaval u nejakej baby a mal pritom priatelku, ktorej to navyse vadi. nikdy.. iba, ak by som sa s nou citil velmi dobre a priatelku nebral prilis vazne.
inak, muzi nie su neempaticki.. su ludia a ludia :) ja som zasa mal taku priatelku, ktora sa mi zdala az priilis neepmaticka.
pozri, ak ti vadi jeho neempatia, treba sa nad tym zamysliet, pretoze, nabuduce to moze zopakovat v uplne inej oblasti..
ver mi, poznam vela muzov, ktori empaticki su, a ja si dovolim povazovat sa za jedneho z nich ;)
ale ved pockaj, ako sa to vyvrbi..podla mna sa to coskoro niekam posunie(neboj,netvrdim, ze iba k rozchodu) :)
drz sa ;)

alexis swan

Mila ta3,

ano ja viem, sama to cítim, najprv som to nechcela vidieť a všelijako som situaciu odľahčovala... ale zase na druhej strane, poznám ho, nie sme spolu krátko a máme pekný vzťah.. z jeho rečí som vycítila, že to dievča berie ako chalana, nevidí rozdiel medzi ňou a jeho kamarátom, prisahá mi že nieje reálne aby medzi nimi k niečomu došlo. preto nechápal prečo sa hnevám, že mu mám veriť... naozaj to vyzerá divne, sama sa ešte teraz tej spomienky desím.... slúbil, že sa to už nestane,... ja mu verím, ešte mu dám šancu... ale aj príučku :)
stále sa snažím urovnať si to v hlave a zaujať jedno pevné stanovisko k tomu ale nejde mi to.

ta3

ach Uhlie, tie dievcence Ta nechapu, tvrdia, ze utocis, kym Ty sa iba dobre zabavas, ale vies co? nedrazdi ich, na srandy teraz naladu nemaju, riesia naozaj dost vazny problem

Alexis swan,
tiez sa zapojim, aj ked mam svoje roky, ale este na studentske casy som nezabudla, nebudem to rozoberat znovu, uz to bolo obracane zo vsetkych stran, ja poviem svoj nazor iba jednou vetou, ja som nad vecou a ako nezaujaty pozorovatel mam dojem, ze priatel Ta rad nema a to hovori jasnou recou, jeho konanie velmi smrdi, ja osobne neverim, ze medzi nimi k nicomu nedoslo, sorry