Potrebujem váš názor

Príspevok v téme: Potrebujem váš názor
alexis swan

Ahojte, mám taký problém. S priatelom sme spolu už vyše štyroch rokov. Teraz je na výške, prvý ročník, má za sebou prvé skúškové obdobie... ale čo sa stalo počas skúškového: môjho priatela a ešte jedného chalana doučuje matematiku ich spoločná spolužiačka a kamarátka.. často u nej na byte strávia aj celé hodiny, aj noci.. ešte by som dokázala prekúsnuť keď u nej spia obaja - len kvôli učeniu... ale minule sa stalo že ten kamoš sa urazil a išiel domov a môj drahý tam u nej ostal spať. ževraj ešte potreboval vysvetliť učivo............ ja chápem, že sa musia učiť, majú toho veľa... ale mal si to zariadiť tak aby tam nespal.. ako by ste reagovali vy? pritom ešte v ten večer sme spolu volali a jasne som mu povedala, že ak by tam spal sám, len oni dvaja na byte bez kamoša, tak mi veľmi ublíži... a nerešpektoval ma. a ešte sa oháňal tým, že je to úplne normálne a nechápal prečo sa hnevám,,,, a nie aby hneď ráno išiel odtiaľ preč, pekne sa tak napapal a ešte do pol druhej tam bol :)
treba podotknúť, že to dievča ma záujem práve o toho druhého kamaráta, nie o môjho drahého... ale to mne je fuk, ja ju ani nepoznám a nemienim to tolerovať...ale aj teraz keď sa o tom s priateľom bavíme tak sa mi zdá, že to preňho nebolo nič také strašné, nevidí v tom nejaký hrozný problém..ale mňa to stále hnevá... a viem, že kebyže to spraví znovu, tak je koniec.
co si o tom myslite vy?

000nastenka

presne aj ja chodím na výšku, tiež do prvého ročníka.. a tiež som sa vôbec nemusela neviem ako strašne učiť a už vôbec nie tak dlho, aby som musela u niekoho prespávať alebo čo

lienka lenka

tak ak ti slubil ze to uz nespravi nerob mu naschval zle. ja viem ze ta to stve a chces mu vratit to co ti spravil. kazdopadne to od neho bolo arogantne. proste sa na to vykasli, ak to spravi znova, tak potom mu daj riadne kapky.

Linguistics

Fiha, tiez chodim na vysku, ale este sa mi nestalo, ze by som sa tak veeeela potrebovala ucit, ze by som ostavala u niekoho na noc. Podla mna to urcite nie je uplne ok. Hlavne ak vie, ze ta to trapi, a napriek tomu to nadalej takto robi. A ked si tam ostane az do obeda.. Tak sa este o tom porozpravajte a dufaj, ze to ucenie je jediny dovod.

alexis swan

dosť sme sa o tom rozprávali... naozaj mám pocit že nič nespravil... a týždeň na to dotiahol k sebe domov aj tu ludru aj svojho kamoša, že sa musia učiť..pritom sa učili len 2 hodiny asi.. a aj to mi nepredstavitelne vadí, že je v jeho dome nejaká iná žena ako ja! a spala tam samozrejme... ja chápem, vysokoškolský život, veľa učenia, viac slobody.. ale všetko má svoje hranice.. áno bavili sme sa o tom... a slubil že to už nespraví. no stále na ňom vidím, že si myslí že sa nič také strašné nestalo. fakt si myslím že by mu pomohla príučka, aby si to zažil...

Michala11111

skús sa s ním o tom porozprávať. Povec mu že toto jednoducho nebudeš tolerovať, ak ťa lúbi mal by to pochopiť. Ved to by vadilo každej si myslím, nie len tebe.

A skús sa ho spýtať ako by sa to jemu páčilo

alexis swan

och aj ja som velmi žiarlivá! ale snažím sa kontrolovať a ide mi to... nom, my sme s priatelom z iného mesta, blízko pri BA, a do BA chodí na školu a aj to dievča tam má ten byt... aj som s ňou ešte v ten deň volala a ona ma ubezpečovala že mojho priatela berie ako kamosku, vôbec ju nepritahuje... a ja si myslím, že ani mojho priatela ona nepriťahuje..ale je to veľmi nepríjemné... a ide o ten princíp, že toto je preňho normálne???? a sama viem, že kebyže toto spravím ja tak by tiež vyšiloval..asi teda potrebuje príučku...zažiť si aké to je. stalo sa to už asi pred dvoma týždňami a stále to nemôžem prekúsnuť... ešte som mu hovorila ako by mi to vadilo... ale zas snažím sa ho chápať, že sa potreboval učiť... ja neviem.. a práve preto, že je to preňho asi normálne, tak s abojím že sa to stane znova...nehccem sa s ním rozísť..ale to by bol pre mňa naozaj dôvod.

000nastenka

Asi by som ho niekam poslala, a tieź by som to netolerovala.. Ja som tiež žiarlivá, a ak by toto urobil.. asi by skončil.. ešte plus to, že si mu povedala že ti to ublíži.. a vôbec ho to nezaujímalo a aj tak tam spal..no velmi dobre by som si rozmyslela čo urobím

Michala11111

nooooooooooooo ťažké,
v prvom rade upozornenie ja som velmi žiarlivá, takže čo ti napíšem ber ako od žiarlivého človeka.
Takistom chodím na VŠ, síce nebývam na intráku.
Čo sa týka toho prespávania, viem že ked sú rôzne krúžkovice tak sa prespáva všelijako na izbách baby s chalanmi, na zemi len aby sa nejak vyspali.
Ale to že tam on spal s nou sám, to by som určite netolerovala a veelmi by ma to trápilo, neverila by som že sa nič nestalo. A vlastne prečo tam on spal čo nešiel na svoju izbu?
Ďalšia vec ked ti to povedal možno naozajj v tom nič nie je, no aj tak to nie je pekné.
Chlapi sú hrozní nikdy nepočúvajú a nechápu naše pocity, teda ten môj taký je. Takže na tvojom mieste by som mu skúsila podrobne vysvetliť situáciu v opačnom garde. Podrobne mu vylíč ako by si ty spala u kamoša ktorého on nepozná ako by ste tam boli len vy dvaja, či by sa mu to páčilo