Menstruacia a vaginalne tabletky

Príspevok v téme: Menstruacia a vaginalne tabletky
Haslerka111

Chcela by som sa spytat na menstruaciu a vaginalne tabletky resp. gulocky. Pred par dnami som bola u gynekologicky na vysetreni, oznamila mi, ze mam kvasinkove ochorenie a predpisala vaginalne gulocky na vkladanie. Dnes som dostala menstruaciu, tak moja otazka znie, ze ci mam prestat s liecbou a po menstruacii normalne douzivat balenie. Dakujem

Haslerka111

ano to mi je jasne, len mam dost rozburany cyklus a tato prisla v tomto pripade skor... dakujem za odpovede :)

akinom007

Tak ale nedavaj si aspon 1-2 dni kedy je menstruacia najsilnejsia, lebo to velky vyznam podla mna potom nema kedze to vytecie rychlejsie ako by malo

Haslerka111

vidis, niektore sa predsa mozu aj pocas... skor som to myslela tak, ze ci to ze mam menzes nejak nenarusi ucinok liecby a tablety budu ,at ucinok ako keby som ich uzila normalne za sebou... na letaku nie je nic s menstruaciou spomenute

akinom007

zalezi od konkretnych cipok ale VACSINA sa nemoze pouzivat pocas menstruacie. Ked sa nad tym zamyslis aky by ot vlastne malo vyznam? Ved by ti to vytieklo tamker cele aj s menstruaciu a tym padom by to neliecilo. Pocas mesntruacie sa mozu pouzivat len Polygynax, tak mi povedala gynekologicka.