Socialna fobia

Príspevok v téme: Socialna fobia
Onn

Mam socialnu fobiu a zrejme este radu dalsich psychických poruch z ktorymi sa da zit ...
Mam problem , bojim sa niesom schopny , slaba sebadovera ... strach .. utekam ... Niesom schopny najst si pracu .. NIk nevie ani na urade prace o mojom probleme... Tklacia namna vsetci... Chcem byt uzitocny pre spolocnost ,ale zo vsetkeho mam strach ... maly prijem by aspon z casti riesil moj problem

malyprinc

Mam podobne problemy, mam 23 rokov. Je to to najhorsie, co moze byt, lebo tieto problemy sa daju perefktne skryt a zamaskovat - to som robil poslednych 5 rokov. Nikto ani len netusi, no prisiel som skoro o vsetkych kamaratov. Na vonok mozno vyzeram, jak keby mi to je vsetko jedno, ale opak je pravdou, strach ma nuti robit veci, za ktore sam seba potom nemozem vystat . Je velmi tazke to niekomu povedat, mam pocit ze by nikto nepochopil... Stale sa pytam sam seba, preco prave ja? Preco nemozem byt ako ostatni, stastni ludia.

Onn

carkoolka vyhladal som odborinka dala mi lieky .. tie som nebral psychologicka povedala ze sa ozve a dohodne si dalsie sedenie a uz sa neozvala a ani mi nepripadala normalna