dobra v posteli?

halooo

tak sa nechaj prekvapiť čo príde časom, každý sme iný, preto tažko povedať ako to myslí on, určite sa to raz dozvieš ;) možno od tvojej naj kamarátky, alebo keď ti to on bude hovoriť ešte aj po 20 rokoch ;)

sipka

o ziadnu perspektivu mi nejde, len chcem vediet ci je taka veta za normalnych okolnosti myslena vazne, alebo to moze byt len taky namotavac, ktorym ide o ine. cista zvedavost nevedomca nezaväznych vztahov

mataBB

halooo aby si sa nepokakal/a ...nechapem co sa staras do ludi, ktorych vobec nezaujimas..ja sa nevyjadrujem k tebe ani k tvojim prispevkom, tak sa nemusis ani ty k mojim..ak si tak srsis inteligenciou, ako tu prezentujes, tak sa toho drz

halooo

@ mataBB

A ja som si demokraticky všimol, že nie som jediný kto dnes komentoval tvoje vyjadrovanie, ktoré srší inteligenciou ;)

halooo

Takže sa teda snažíš zistiť či si naozaj dobrá v posteli, alebo len chceš vedieť či tvoj vzťah na niekoľko noci má perspektívu ?

mataBB

halooo staram sa ja do teba? nie..tak sa nestaraj ty do mna...toto je demokraticka krajina, kazdy si moze vyjadrit svoj nazor..koniec..viac sa nevyjadrujem

sipka

netvrdim ze ma, zadani ma veru neberu, len som sa tou otazkou chcela dopracovat ako to s tym suvisi... neni treba na mna hned utocit. ja chcem len vediet, ci sa takato veta pouziva aj ako obycajna frazicka, tod vsjo

halooo

@ mataBB
1) Prečo v každom príspevku ktorý som od teba dnes čítal, si musíš stále niekoho doberať ?
2) Prečo o niekom koho ani nepoznáš tvrdíš že je ku.va ?

halooo

Tak by som to chápal že si jeho hračka na nejaký čas pokiaľ nezistí že naozaj miluje matku jeho detí a celú rodinu. Alebo sa nebude chcieť hrať s niečím novým.
Ale to je len môj názor, možno sa mýlim ;)

mataBB

ak ma tak ty si obycajna ku.va ktoru vyuziva a potom ta odkopne..a vyuziva tvoju naivitu, ktoru si teraz ukazala aj nam