Štuple do usi

Príspevok v téme: Štuple do usi
karolina19

ahojte. Chcem sa spýtať kde sa kupujú štuple do uší. Neviem či sa to tak presne volá, ale asi viete o čo ide. Zoženiem to v lekárni alebo kde? môže to škodiť ušiam?
Ja by som to chcela používať na internáte keďže je tam veľký hluk. Len sa bojím či sa ráno zobudím na zvonenie budíka? Aké máte vy skúsenosti?

lochness

ked sa bojis ze nebudes pocut budik, skus si ich dat na vikend alebo na dni ked nikam nemusis ist, ale nastav si budik a uvidis ci sa zobudis (pripadne si aj zvys hlasitost, ak pouzivas budik na mobile)

milovna

ahoj,ja tiez zaspavam uz 8 rokov so stuplami :-)zvikla som si na to,a tiez si neviem predstavit noc bez nich.mne to velmi pomaha!pretoze mne vadi uz len ked mi manzel funi do ucha,chvalabohu ze nechrape,ale potrebujem mat jednoznacne klud,takze je to super vec.ci to skodi?vobec netusim,ale mam pocit ze lepsie pocujem :-Dked ich nemam .mne ich moj otec nosi zadarmo z prace,pretoze tam ich oni pouzivaju,tak skus sa spytat dakoho koho poznas kde pracuje v hluku,tak to tam maju urcite a urco sa daju aj kupit ale neviem kde.vela stastia,ak ich dlho nebudes mat nahrad ich vatou aj ked je to slabe,ale aj tak aspon trochu to pomoze

Relax

ahoj,
ked som ja potreboval, kupil som ich na www.ochrpomocky.sk , nemali problem ze som si objednal len 20ks a jedne koli krabicke do ktorej si ich odkladam :-D

Ontário

Ahoj Karolina. Ja mám so štupľami len pozitívne skúsenosti. Neviem si už bez nich predstaviť ani jednu noc. Každý večer si ich na spanie dávam do uší. Zrazu je všade ticho, zaspáva sa krásne. Čo sa týka budíka, zobudí ma až vtedy, keď už vreští na plné "gule". Ale to asi závisí od spánku, či ho máš tvrdý, alebo plytký. Na štuple v ušiach si časom určite zvykneš.

usi

skor by som povedala v tych zdravotnickych,alebo len v niektorych lekarnach.
stoja cca len 0,50 centov.bolia z tvrdych,ja mam makke,takze ma nebolia,mne to neprekaza,pouzivam to uz par rokov,ale myslim,ze ani tebe to nebude vadit.:-) a ked sito budes davat,trosku si naslin prst,a daj do ucha,bude sa tam lahsie davat (samozrejem ho musis splostit).nasucho to ide tazsie :D
ja mam take kriklavo zlte,ci ake,ear soft.makke.v priesvitnom obale.

karolina19

dakujem za reakciu. Skúsim to pozrieť v tých zdravotných potrebách. Neprekáža ti to v ušiach pri zaspávaní a kolko to stojí?

usi

ahoj,ja ich stále pouzivam,lebo som velmi citliva,ked zaspavam,vsetko m ivadi,no ja robim v zdravotných potrebach a my ich tam mame,tak skus tam.a ci sa zobudis na budik,to neviem,ale ja sa zobudim,pretoze mne,ako hovorim,vadi kazdy silnejsi zvuk.a neuskodi to usiam,preco by malo :)