Canesten krem

Príspevok v téme: Canesten krem
jennie

ahojte...trpim mykozou uz asi 3 roky a pravidele sa mi opakuje kazde 3 mesiace pred menstruaciu.u gynekologa som bola uz tolkokrat ze sa to neda ani zratat.chcem sa vas opytat ci niekto na to pouzival krem Canesten a po akej dlhej dobe vam to zabralo??pouzivam ho 4 den a stale nic pritom som uz vynechala sladke atd.

rena23

S tym vylucovanim sacharidov opatrne, pretoze mozu prist ine problemy (hypoglykemia, pretazenie obliciek pri zvysenom prijme bielkovin - ved nieco jest musis...), ale obmedzit urcite - vylucit najma sladke a kysnute cesto, skus pit caj lapacho. Mne raz nezaberali ani vaginalne tabletky, tak mi gynekologicka predpisala peroralnu tabletku - bolo mi sice zle od zaludka, ale odvtedy mam pokoj, pretoze nici kvasinky v celom organizme.

jankaaaaaaa

mne canesten pomohol od prvej aplikacie. a potom som s tym uz nemala problemy.. umyvaj sa iba cistou vodou a nepouzivaj mydla ani nic.. treba preliecit aj partnera

jennie

baby to vsetko viem, ved uzivam aj vitaminy urcene len pre zeny. len chcem vediet ci sa to trochu zmierni asopn na taku uroven kym pojdem k lekarovi,pretoze som odcestovana a do vtedy sa asi zblaznim.

HENNKA

Canesten Ti pomože maximalne na vonkajšie partie ale pričinu to určite nevylieči , iba zmiernu svrbenie.. liečit sa treba z vnutra , aspon nejake vaginalne tablety

mataBB

v prvom rade si kup probiotika, nejedz sladke ale ani sacharidy ako take-zemiaky, pecivo, cestoviny, ryzu, resp obmedz na minimum...aj to su cukry