Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bioderma

Príspevok v téme: Bioderma
Januliiik78

Ako ste spokojne s touto kozmetikou?

Rada by som si precitala nazory, kozmeticka mi raz povedala ze mam zmiesanu plet, tak som si teraz kupila tu zelenu radu, cistiacu vodu, ale neviem sa rozhodnut a ci vobec je to dobre,
totiz teraz mi ina zase kozmeticka povedala ze ja nemam ani zmiesanu skor po bokoch suchu, tak aka z tejto kozmetiky sa mi hodi rada, lebo ta zelena je super mala som vzorku ten zmatnujuci krem, fakt krasne vyhladenu plet som mala, ale ta kozmetika je skor pre mastnu a zmiesanu, a ja mam skor normalnu az zmiesanu ..miestami aj suchu. Poradte. Dakujem.

skusenosti

Bioderma je top kozmetika! Najlepšia, tá zelená voda je super tak isto aj červená. Krémy a podobne ale ekvivalentná kozmetika tejto je aj LA ROCHE POSAY, sú asi na jednej úrovni. Vrelo odporúčam ;-)

Marry a Miss

Ahojte. Biodermu ako liečivú kozmetiku sme si veľmi obľúbili. Produtkov máme vyskúšaných už niekoľko a názory na ne si môžete prečítať tu: jungleoflipstick.blogspot.sk

Ak by ste potrebovali poradiť alebo sa niečo opýtať kľudne nám napíšte :)

anjelik9

tu ružovu vodu na odličovanie mam aj ja mi ju kazala kupit kožna ale ja to použivam na odličenie na plet na oči mam od ryoru...ta zelena voda je dobra ked maš mastnu plet ked som ju použivala pravidelne zmatnila sa mi...krem akn som používala (teraz už nie bo je na mňa drahy) ked sa používa stale tak pomaha aspon u mna to tak bolo nevytvarali sa mi červene bolave vyražky...krem ai mam dojem že z vyražky vytiahne len hnis než aby ju zminimalizoval takže to radšej použijem vzorku vichy normaderm a ked som doma tak duac gel...gel som mala ale ten by som už nekupila bo bol drahy a troška vysušoval...ked ju mam celkovo zhodnotit z mojich skusenossti tak je dobra len pre mna momentalne draha

danielaaa

tak potom skus ruzovu radu, je na citlivu plet a zaroven maju kremy aj na normalnu plet, ja by som vodu od biodermy nevymenila za nic, super vec nepotrebujes ziadne odlicovvaky, mlieka ale staci fakt ta jedina voda na vsetko:)

ErikaK

Podľa mňa je sébium vyslovene na mastnú pleť. Nemusia byť na pleti vyrážky, ale je mastná, leskne sa - skoro vždy aj na fotkách a sú zväčšené póry. Veľmi dobrá voda je Sensibio H2O - červený flakón,ja používam na odstránenie make-upu aj na očiach. Na vyčistenie tváre Sébium H2O - zelený flakón.

Januliiik78

ach mam pocit ze som vyhodila zbytocne peniaze na Biodermu ..

Myslela som, ze mam to prehladnute vsetko, ale vsade sa pise ze "zelena rada" je na zmiesanu a mastnu, tak som si povedala ze si ju kupim, lebo mam zmiesanu pokozku.

Ako tak vidim, nechcela som kupovat "cervenu radu" lebo je na citlivu pokozku, vsade tak pisu, lenze vidim ze je tam toho viac, je to pre normalnu a zmiesanu pokozku a taku ju mam :(.
Neviem ci si tou pletovou vodou zelenou nejak nepokoskodim, myslim ci sa nepresusi zbytocne, ked mam ju normalnu, ja nemam mastnu pokozku.
Teraz sa budem musiet preorientovat na cervenu radu, a neviem ci tam je tiez nejaky dobry krem ako v zelenej rade. Zo zelenej rady mam len tu pletovu vodu. Nechcem minat zbytocne peniaze.

ErikaK

Ja mám veľmi dobre skúsenosti s touto kozmetikou. Mám skoro celý rad sebium. Mám skoro 30 rokov a ešte stále sa mi na čele alebo na brade urobia vyrážky. Ale teraz to už nie je také časté. Pleť sa mi výrazne zlepšila aj moja kozmetička si to všimla. Krém AKN je veľmi dobrý, na začiatku som mala nepríjemný pociť, veľmi sťahoval, ale teraz som si na to zvykla a už by som nemenila. Vyskúšala som aj iné vzorky krémov alebo krémy a jednoznačne AKN je najlepší. S krémom na stiahnutie pórov Pore Refiner však nemám dobré skúsenosti.

monika123

Ja mám radu Sebium od Biodermy, resp. mam vzorky... Nemám akné, občas sa mi vyhodia pupáčiky , niekedy dosť velke a mám aj suché miesta na tvári...
Mne pletová voda H2O Sebium vyhovuje, dokonca som bola u kozmetičky na obočie, a ked si obzrela pleť tak mi hovorila, že ju mám krajšiu ako minule...
Mne krém AKN absolutne nevyhovuje, po prvé sa mi zlupuje a po druhé ma skor páli tvár od neho...
Zase AI krem mi vyhovuje velmi, stahuje mi vyrážky, s ním som spokojná...
..A mám aj penivý gél moussant..