Prosim o názor - som tucna?

kajush

ano , si velmi tucna , si priam obézna :D
vies co? otvor si google, daj si obrázky a napis do vyhliadavaca ze tucnota.. najdes tam take zjavy ako malé decká s ovysnutými prsiami ,prevýsajúce bruchty cez saty a podobne...Ó ano a presne to sa nazýva ze "TUČNOTA" a poradím ti - ukáž to aj mamke.

Sue..

preboha a ty aj rozmyslas co pises,sama dobre vies,ze tucna nie si..a,ze ti to mama vravi..no tak ona ma asi daky problem

inak mam pocit,ze toto ani nepisala 26 rocna zena,ale 15 rocna baba posadnuta tymito vecami ktora rada pocuva aka je chuda....ak sa mylim sorry,ale vazne mi to tak pripada

mataBB

podla mna si tvoja mama na tebe riesi svoje komplexy, bud sucasne alebo minule..kasli na nu..sama musis vediet ako sa citis a ty proste nemozes byt tucna..urcite vyzeras super...ja mam o 2 cm menej a ked som mala 55 kg tak som bola ako modelka (nie doslova), ale kazdy ma proste chvalil ako dobre vyzeram atd atd

lili99

URCITE nie si tucna....ja mam 166 cm a vazim tak isto...miery mas tiez podla mna super....takze nenechaj sa rozhadzat mamou...a povedz jej, ze ty sa citis dobre tak ako si!!!!....
Inac...a tvoja mama ma aku postavu???