Hlieny z krvou

rena23

To sa nevylucuje... tu krv v hlienoch urcite nemas z uzkostnej poruchy... tak si pekne vyliec ten svoj akutny stav, ale ak budes aj potom mat prilisne obavy o zdravie, zajdi k nejakemu dobremu psychologovi...

smack

aha no to neviem ci nieco take mam ja mam iba velky strach z nemocí. Mam svoj zivot rad chcem zit aspon 200 rokov :DDD

rena23

Niekto ma strach ist medzi ludi, iny telefonovat alebo hovorit pred viacerymi ludmi, niekto vaznych diagnoz atd... tato choroba ma vela podob. Niekedy sa prejavuje fyzicky - busenim srdca, triaskou, dychavicnostou, trpnutim koncatin a potom ma clovek strach, ze je vazne chory, aj ked lekari nic nenajdu, lebo je to "len" psychika.

rena23

Dalsie plus pre Teba - rakovina nevznika zo dna na den... Podla toho, co si popisal to naozaj nevyzera na nieco "az take vazne", skor ze mas vazny sklon k hypochondrii. :-) Preto sa Ta snazim tolko "ukecavat", lebo viem aky hrozny je tento strach z vaznych diagnoz - ale ja mam uzkostnu poruchu. Mozno by nebolo zle, keby si riesil nieco v tomto smere...

smack

praveze som nijaku preventivku nemal uz dlho, len asi pred necelym rokom mi robili rentgen pluc a zevraj nic ale k nasej nemocnici som uz vyjadril :)

rena23

Ja ich mam zvacsene cely zivot... ale aj tak to treba vysetrit. Nebrali Ti posledny rok krv? A keby si mal rok vaznu diagnozu, vyrazne by sa to zhorsovalo a uz by si bol davno diagnostikovany!