ísť/neísť?

Príspevok v téme: ísť/neísť?
unavenaaa

Keby stratíte peňaženku (možno v aute ale to neviem lebo dotyčný sa mi neozýva, že či je tam) a je možnosť, že vám vypadla na zastávke autobusu o pol10 večer, zastávka je vzdialená cca 5minút od domu, v peňaženke sú asi 3eurá ale veľa dokladov a lístky na koncert, ale ste už osprchovaná v pyžame a s morkou hlavou, máte 17 rokov a všetci v dome už spia, stresovali by ste sa koli tomu a išli sa pozireť na tu zastavku alebo nie? jop a vonku snezi este. Mam tam neist alebo nie? Ci staci rano? Mozno je fakt v aute (62% sanca ze je v aute) ale nwm...mam ci nemam? sa tam ist pozret?

goccia

to sme dopadli, ked sa clovek uz nevie bez internetu ani rozhodnut, ci ide pozriet penazenku na zastavku...

jasne, ze by som isla

potrebujes aj poradit, co si obliect a ako si najrychlejsie vysusis vlasy? alebo ci nevadi, ak pojdes s mokrymi a das si capicu? ci to uz zvladnes aj sama?

veronika1211

OMFG!
preboha co tu riesis?
je to na tebe ci by si tam sla a nie na niekom inom ci by siel nesiel. su to tvoje doklady, tvoje veci, tvoja penazenka. tvoja lenivost ta veru moze prist draho. najma ak by niekto nasiel tvoj obciansky a ty si mala po 18r.
a este by ma zaujimal ten vypocet percenta (62%)