Klepem sa od strachu..

Príspevok v téme: Klepem sa od strachu..
erika23

prosim pomozte mi cela sa klepem mam velky strach vcera vecer som som chcela ist domov z BA do BB bola uz tma ako idem na vlakovu stanicu niekto ma od zadu pichol asi injekcia v zápätí som len pocítila točenie hlavy a prebudila som sa ráno vo vajnoroch pri záhradkach mala som len pri sebe odkaz napisany ze ak pojdem na policiu ze bude to moj koniec rychlo som utekala do ruzinova kde mame este 3 spolocne prenajatý byt som tu sama baby uz isli domov na vikend ja sa tu cela klepem neviem co mam robit rodicom to ani nepoviem hlavne mama je chora na srdce ja neviem co mam robit... chcem ist domov ale mam strach ist aj z bytu ledva som prisla sem cela spinava este k tomu prosim co mam robit ?

elsa5.5

erika23,nevieš čo ti urobil mohol ťa aj znásilniť,drogy,chod k lekárke na vyšetrenie,až tam je nejaká spoľahlivá susedka,sused,nech ide s tebou,treba ísť na políciu,alebo sa natrvalo presťahovať späť domov,takéto vyhrážky,povedať niekomu s rodiny aby prišli pre teba autom.

ja40

ak sa bojis ist na policiu,tak nechod,ale k lekarovi chod na sto pero...rozmyslam,co by som ja urobila na tvojom mieste a asi by som sa tiez bala ist na policiu,kvoli tomu odkazu na listocku,ale tak chod sa dat aspon vysetrit,nech si si ista,ze si v poriadku

siwonka

no... podla mna by si mala ísť na policiu.. kto vie čo ti pichli a aj na vyšetrenie ku doktorke.. nenechavaj si to pre seba, zavolaj niekoho k sebe do bytu, nech nie si sama...

Inner

nenechavaj to tak! Zavolaj si niekoho k sebe, nebud tam sama. Ak ti je zle, tak aj zachranku, nevies, co mas v sebe. Treba to vysetrit, pachatel mozno zanechal niekde na tvojom tele alebo liste biologicku stopu. Ak sa bojis nieco riesit ty, popros niekojo blizkeho, nech k tebe pride a povie vsetko za teba. Ten, co ti to spravil, chcel v tebe vyvolat strach...