Lúpanie nosa

araz

tento problem mam aj ja, ja sa namakeupujem a vysmrkám si nos a celý nos sa mi šupe jak blazon,vyskusala som kadeco,ale neviem čo sa stalo začala som používat krem Doliva a zdalo sa mi,že je to ok a ked mi vyšiel kupila som si NIVEA AQUA a nos sa mi supe oproti inokedy uplne minimalne skoro vobec,tak neviem ci je to tym kremom,lebo toto supanie ja mam celorocne stale či je teplo či je zima,či je sucho alebo vlhko

derma

Lupanie nosu a celkovo celej tvare zavisi aj od vplivu pocasia na tvar.ak je plet sucha tak obzvlast odporucam spravit peeling konkretne od znacky Syncare a pouzivat hydratacne masky, touto cestou by som sa chcela vyjadrit aj na otazky ohladom ciernych bodiek.Ani jeden pripravok v reklame ci uz je to Clean&Clear alebo Loreal vam nepomoze vycistit plet do hlbky tak aby cierne bodky zmyzli,hlbkove cistenie pleti je to najlepsie riesenie nielen ze sa pokozka vycisti ale nastane aj prekrvenie.

adlfj

ahojte, čítam tak trochu vaše rady a potrebovala by som jednu. tiež mám problém so šúpaním ale iba nosa. nič iné iba nos a to ako časovaná bomba. šúpe sa a potom pár dni/týždeň nič a potom zase.. som zúfalá :(

jajkafr

aha tak nech pýta v lekárni kalciovú masť :) ale keď máš doma indulonu tak vyskúšaj tú a nemusíš zbytočne kupovať kalciovú masť

KrPeeC

levanderka

vyskusam aj ja powiem starkej nech mi naleje .. :D do flase :D

jajkafr
indulonu doma mam ale tak aby som wedela powedat starkej co mi ma kupit :D

jajkafr

KrPeec
môžeš skúsiť na noc sa natrieť Indulonou, alebo len suché miesta masťou Calcium panthotenicum dostaneš v lekárni ja ju používam aj na pery keď mám veľmi suché