Rýchlejší rast pŕs

miauu

este fb sem hadzte...ako keby uz na nete nebolo dost uchylov

prsia nezvacsis jedine plastikou, keby existovala nejaka bylinka alebo co tak uz su vsetky zeny prsnate nemyslis?
a ziadna cibula ani fenikel ani mlieko, dynove semienka ti nepomozu..genetika

MetallicA

ty kokos...nič lepšie na programe v 15ke len cicky cicky dzedzene dudáky....bola by si radšej s takými velikými a ked budeš mať 40 tak si ich budeš musieť prehadzovať cez plece?:D radšej sa sústred na školu nie ako ´´vitamínmy´´ neviem ktorými zväčšiť cicíky hah to som ešte nevidela keby to tak bolo neviem či by mali čo žrať chirurgovia potom:D

KrPeeC

adusha

ty máš tiež 15 ? :) joj bohýňu .. u nás wäčšinou majú .. :)
a daj fb ak máš :)

kozy??
mozno si to iny myslia o mne ale prafdu isto newedia :)

kozy??

krpeec..

no, radsej bud prosim ta... vidis ze si neni az taka blba ako si to tu na zaciatku odprezentovala.
opičiť sa po kamaratkach sa uz fakt nenosi. dnes je moderny original....

adusha

ak ma podla teba kazda 15 rocna baba kozy tak ja som asi nejaka svetla vynimka.. som plocha no co uz.. mozno mi este narastu a ak nie tak co uz.. zivot ide dalej :)

KrPeeC

kozy??
no tak no dobre už som radšej ticho :) nehám to na genetiku :) doblé ? :)

blink_182
došlo mi to :) a páčíť chalanom no aj hej no :)

blink_182

KrPeeC - neviem prečo ale zdá sa mi že si dosť zakomplexovaná keď chceš všetko na sebe meniť. Maj sa rada taká aká si. Každý človek je jedinečný. Ako by tento svet vyzeral keby sa každý na seba podobal a nebolo by nič individuálne, len samé kópie? Bola by to poriadna nuda. Asi sa chceš teraz páčiť chlapcom ale ozajstný chlap ťa bude mať rád takú aká si.

kozy??

krpeec,

to odkial mas ze kazda 15rocne ma kozy?? a mimochodom, to musis byt ako kazda? vies si predstavit ake ich budu mat o 5-10rokov? aj potom budes chciet byt ako kazda?
preco potom existuje forum "silikonove prsia" kde stovky bab priznavaju ze maju ploche hrudniky? a co tie miliony plochych ako som napr. ja a necitia potrebu to riesit? a to mam skoro tridsat!!

kokos, nechapem ako mozu mat deti v dnesnej dobe taketo primitivne priority.. v dvanastich riesit male penisy a patnastich porad na poziadanie aby kozy narastli! vdaka bohu ze uz mam pubertu davno za sebou, ale na druhej strane sa bojim, ze moje deti budu na tom este horsie ako su tie dnesne.