Rýchlejší rast pŕs

NikkiBlackBu

Ste asi na hlavu secky co ste tu ,.. sa uvedomte! Tato stranka neni o pravopise alee o prsiach ..! Och zabudla som ze dnesna generacia deti je trochu hlupejsia a vie iba do kazdeho zabrdat! A este nieco! Chlapci si nevsimaju nic ine len prsia .. lebo to su totalne primitivni debili .! Ale ajtak sa vzdy najde ten ktoremu je jedno ako vipadate:)

marge.simp

Heh, keď si to tu tak čítam tak som si spomenula na takú Marge zo seriálu Simpsonovci. Neviem či ju poznáte a či ten seriál pozeráte a popredu upozorňujem že to není seriál len pre detičky aby som sa vyhla urážaniu. V jednom diele čo išla Marge na liposukciu jej namiesto liposukcie prirobili obrovské prsné implantáty a nakoniec si ich nechala. No a bolo jasné že bola pre všetkých mužov atraktívna ako to bohužial chodí ale po čase jej začali veľmi zavadzať a dala si ich preč . Neviem ak ste ten diel videli viete o čom hovorím.

nikaroxy

V 15 tich som pod tričkom ani ja nemala ktovie čo...dnes mam 24 a som spokojna. Neboj príde to vekom. a stará dobrá rada mojej mamy aj babky. Počkaj po pôrode :)

Caroline2910

Ahojte. Mám 15 rokov a mám taký istý problém. Doteraz soms a tým nezaoberala aj keď mi tiež neboli príjemné poznámky druhých, pretože som mala nižší vek a rátalasom s tým že aspon v 15 mi prsia narastú. Neviem či to má súvis s menštruaciou pretože vlastne aj to je dospievanie a premena ženskeho tela ale tú mám už dlho a prsia nikde, stále mám nulky a začína ma to dosť hnevať. Pretože aj moje kamarátky čo s ana to sťažujú majú aspon jednotky a ja už neviem aku podprsenku si kupiť keď mi žiadna ani nesedí a tie čo sedia tak ani nevidieť že nejaku mam taka som \"plochá\". Ak by ste mali nejaké rady prosím budem veľmi rada aj keď sa snažím an to nemyslieť .. Zatial som sa dozvedela len o nejakej cibuli , mazáči a hormonalnej antikoncepcii ktorú ale brať nechcem a neviem či by s tým mamina súhlasila ako jupoznám nie . Za odpovede ďakujem

Vikiis

Ahojte, som siedmačka pre týždňom som si miečo všimla že ma bolia bradavky, a mám tam také hrčky z genetickej strany mi mali prsia rásť neskoro ale mama mi kúpila jód tzv. Lubolov roztok je v malej fialovej nadobke , pomáha to a o mesiac mi mali začať rásť ..

paganstorm

ahoj krpec, rast prs neovplyvniš, ale mam navrh ako možeš inač zaujať chlapov, čo takto naučiť sa pisať?
"v" sa nepiše ako "w" ani ako "f"

Magy

123..A nič - pozri, napisal som to aj v inej teme, ktora pojednava o velkosti prs, napisem ti to aj sem.
ak ti zalezi na nazoroch druhych, co si o tebe myslia, hovoria alebo posudzuju aka by si (podla nich) mala byt, si NESLOBODNY clovek, ovca, ktora sa riadi tym, co povedia ini.
ich nazor nadradujes nad svoj vlastny.
chapes co ti pisem?
ze nemas svoj nazor, svoj rebricek hodnot, svoju hrdost a sukromie, podriadujes vsetky tieto veci nazorom a hodnotam inych ludi!!! inymi slovami - ZIJES ZIVOT TAK, AKO CHCU ONI. NIE TY.
ta hanba, o ktorej pises je dokaz, ze ich nazor povazujes za dolezitejsi ako svoj vlastny. napriek tomu, ze su to rovnake deti ako ty, teda este vedia velke gulove o svete a zivote, co e dolezite a co nie.
ak to takto chces, riadit sa podla inych a nie seba, prosim, zacni setrit na silikony a potom "hrdo" ukazuj, aku mas uzasnu hrud, aby ti vsetci mohli zavidiet. dost prizemne spravanie. ale inak mas pravdu, na svete je kopec chlapov, ktori tych par centimetrov naviac na zenskej hrudi maju na vrchole rebricka hodnot.
uz sa ani nedivim, preco tato civilizacia ide do sraciek, ked si zakladate na takychto veciach.
vies, ked budes starsia (o hodne starsia), pochopis, ako velmi si sa mylila, ak si uz dnes davas zalezat na nazoroch druhych. a este len vtedy sa budes hanbit za to, aka si bola hlupa. lenze to uz bude neskoro. jedine co si povzdychnes bude "mohla som to zmenit, ale dnes s tym uz nic nespravim".
takze si vyber. bud sa budes sa hanbit dnes a aj potom za to, ze si sa dnes hanbila kvoli somarine a hluposti inych, alebo sa na to pozries ocami dospeleho cloveka, budes spokojna so sebou dnes a aj potom, ked si za dlhe roky spomenies, ako si to zvladla, ked ostatni sa spravali ako telata, len ty nie. hmm?

123..A nič

Vieš maggy , že máš pravdu ale aj tak sa veľmi hanbím vieš je to úplne sprosté , že tam nič nemám a ťažko sa mi počúva kedˇ sa mi niekto smeje ! :(

Magy

"123..A nič" - genetika je genetika. jedine co mozes skusit je ist za endokrinologom. na take somariny ako potierat hrud cibulou a cojaviem co este rovno zabudni, to su totalne bludy.
inac pekne to zhrnula Deaa v prispevku nizsie: 05.09.11 12:46
velkost prs je dolezita len pre tych, ktori to nemaju v hlave podla abecedy a rebricek ich hodnot je na zaplakanie.
pokial sa ti niektore baby dnes smeju, o par rokov sa budes smiat ty, ked sa tie prsatice ani nebudu moct poriadne vyspat, cim vacsie prsia, tym vacsie problemy. dolezite je, nech su zdrave!