Vyrazky - uplna zufalost :(

Príspevok v téme: Vyrazky - uplna zufalost :(
frejko

Ludia uz som uplne zufaly. Nedavno som sem pisal, ze sa mi, doteraz neviem z coho, vyhodili na chrbte, ramenach a hrudi skarede cervene flaky. Bol som s tym u koznej. Ona mi predpisala mast Belogent. Po 2 tyzdnoch uzivania tohoto "zazraku" mi sice cervene flaky zmizli (aspon 80% ), zato sa mi vsak objavilo obrovske mnozstvo vyrazok, ktore su presne na tych miestach kde boli tie flaky. Ide o vsetky druhy vyrazok - su aj male, ale aj obrovske hnisave uhry. Bol som s tym u koznej druhy krat, predpisala mi Belogent a Eryfluid. Avsak vobec to nezabera a obcas mam dojem ze sa to dokonca zhrrsuje .. uz som fakt zufali, teraz budem po dlhom case s priatelkou a ja sa budem hanbit pred nou ako pes. Neviete mi s tym nejako pomoct? nestretli ste sa s tym uz niekde ? Alebo mi neviete odporucit nieco co mi ucinne odtrani tie blbe vyrazky ? Hrozne ma to psychicky nici lebo pri pohlade na to mi je z toho zle a bojim sa ze je to nejaka vazna choroba. Prosim o kazdu radu. Dakujem

emma_

ahojte :)..ja sa chcem spytat ked tu niekto pouziva/pouzival Dalacin ze ci pomohol a ci ste si ho nanaslai na celu tvar alebo iba na zapalene vyrazky, a este ze ako casto :)...dakujeem :))

frejko

dakujem vam vsetkym velmi pekne za rady .. urcite z tohoto vsetkeho skusim ten zinok lebo to mi viaceri potvrdili ze to pomaha. Vodu sa snazim pit aj ja no uvidime .. budem dufat ze to v priebehu tyzdna-dvoch prejde. Este raz Dakujem

zuzka1989

ahoj ja son nikdy nemala problem s vyrazkami, az na vyske cez skuskove sa mi objavili sice iba na tvary ale aj tak, nemohla som sa ich zbavit a zial nemohla som ist ani domov k lekarke, lebo popri skole makam takze som sa si to vsetko zistovala sama.......teraz uz nemam ziadne uplne nic.....a to tak, ze pijem vela vody a nikedy si do 1 litra dam asi polovicu kavovej lyzicky sody bykarbony, aby som si urobila zasadu, lebo vyrazky sa tvoria z kysleho prostredia dalej kazdy den jem zinok a selen kupujem to v lekarni vola sa to, ze ZINKOSEL je to uplne lacne a v drogerii dm si kupujem ryby olej Omega-3........inak uz sa so mna stava taky odbornik na stravu takze rada poradim..........ale chod aj za lekarom a neodkladaj to......ked je to na chrbte moze to byt vazne.......drzim prsty=)))

janka1405

Ahoj, mozem ti poradit himalajsky caj Nimba (taky modry). Kamaratka ho pila pravidelne a po par tyzdnoch sa jej velmi zlepsila plet. Kupila si ho tu: www.joga-ajurveda.sk

A tiez su super kapsule znacky Organic India B-Skin (najdes tu: www.joga-ajurveda.sk). Ja som skor za prirodne veci, je to zdravsie.
Drzim palce s vyliecenim!

frejko

no pred tym ako sa mi to vyhodilo - uzival som iba bielkoviny koli posilovaniu.
Potom ako sa mi objavili flaky - masticka belogent. Potom flaky zmizli ale spravili sa mi vyrazky a na to mi predpisala tiez belogent + eryfluid. Obcas si to zvyknem natret este aj takou S.O.S. tycinkou ktora mi ostala este z doby ked som mal akne na tvary. Tam mi naozaj dobre zabrala. Teraz vobec. So zdravim som nikdy problem nemal, ziadne alergie, ziadne operacie, otravy, srdcove ani traviace problemy .. proste nic..akurat mozno trochu stresove obdobie bolo teraz, ale to bolo aj v minulosti a bez takychto priznakov. moj nazor na toto je taky, ze to moze byt z 3 pricin - 1. bud z tych bielkovin (ale to je malo pravdepodobne lebo tie som uz vysadil) 2. z prudkeho ubytku hmotnosti, mozno mi len chyba nejaky vytamin 3. z nejakej fakt vaznej choroby o ktorej neviem. Bojim sa rakoviny alebo niecoho podobneho aj ked u nas v rodine ju nikto nema. .. skus sa na to teda opitat. Velmi si to cenim a dakujem ti !