literatura, knizky...cokolvek

Príspevok v téme: literatura, knizky...cokolvek
Snuptychel

Vedeli by ste mi poradit nejaku literaturu, alebo filmy popripade, v ktorych vysvetluju, ucia, davaju rady, ako ovladat svoje telo? napr. niektori ludia si vraj vedia zastavit srdce na chvilku alebo podobne veci, nechcel by som to az do takych rozmerov, ale napr. vediet ovladat svoj stres, strach, pretoze aj ked na snazit to premoct, nedokazem to potlacit, moje emocie su vzdy silnejsie ako vola.. Budem velmi vdacny :)

ja40

rozum od tela sa da oddelit koncentraciou na to telo,ide to uz som sa to naucila konecne :-)
proste prestanes rozmyslat a sustredis sa na telo,akoby si prenasal to z hlavy na telo a nechal to prejst na telo,trebars si predstav,ako plynie rieka a ty plujes plynule s nou a nie proti nej,chapes? lebo iba tak sa dostanes do harmonie s rozumom a telom...

Snuptychel

diky precitam si :), je to aj kvoli inym veciam, ale chcel som to skusit aj ako pomoc proti predcasnej ejakulacii, alebo myslite ze to nepomoze? to mam riesit inymi metodami? podla mna u mna je to hlavne v psychyke.

Snuptychel

Ok, diky aspon nieco konkretne, teraz snad nieco rozumne vygooglim, a ostatni ak mate nejake rady, tak sem s nimi, dakujem