Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Kornelia147

Mám 165 cm 51 kg a potrebovala by som schudnúť na 45 kg. Viem že mám ideálnu váhu, ale ja sa aj tak necítim vo svojej koži. Cez leto som mala 48 kg chcela som 45 kg ale nepodarilo sa pretože prišla zima a ja som pribrala na 51 kg :(( Prosím poradte čo mám robiť. Cvičievala som na orbitreku cez leto, pekne som schudla a potom som prestala a trošku pribrala. A ešte k tomu neviem sa zbaviť závislosti na sladkom :(( Zjem napr. Milu a Kávenky a potom sa cítim previnilo. Čo mám robiť aby som schudla? Stačí obmedziť sladké a viac cvičiť??

vdvorakova

A skúšali ste kavitácii? Kavitácia je založená na nízkofrekvenčnom ultrazvuku. Odbúrava podkožné telové bunky na rôznych partiách ako brucho, stehná, horné a dolné končatiny. Kavitácia funguje na prírodnom jave založenom na nízkofrekvenčnom ultrazvuku. Ultrazvuk vytvára bublinky v tekutine, tieto priebežne rastú až pokiaľ pri istej veľkosti neimplodujú. Tým sa uvoľní energia vo forme tepla (sekundárny efekt) a tlaku (primárny efekt).

Keď prídete radi vám to predvedieme.
siluet.sk

Lenka152

Ja ked som schudla,najprv som schudla z ruk,este stale chcem schudnut apson trochu v stehnach,ale stale chudnem aj z ruk.Tie mam naozaj chude,ze to vyzera jak keby som bola anorekticka:)..neviem preco chudnem aj z ruk...neviete nejake cviky alebo nieco co mi pomoze pribrat len do ruk?...lebo stale chudnem,ale takymto tempom budem mat ruky len kost a kozu:/...ruky som mala vzdy chude,ale nie az takto...neviete mi prosim poradit??....chcem do nich trocha pribrat..dakujem

smajliQa

ahojky kornel... takze pri vahe 49 kg si mala velkost 27???, to nechapem, lebo ja mam 55 ci 56 kg a tiez mam taku velkost... 27icku,.,,. meriam 166 cm... inak.... ved daj fotku...mozes aj bez tvare, a uvidi sa aku mas postavu, potom ti lepsie povieme.... aj ja to asi spravim

single002

no ja mam tiez vysku 165 a miery... 86-67-90... a tiez to chcem dat nejak dole :( pas chcem dat aspon na 63 a boky by mi ani tak nevadili... ale stehna by som chcela dat dole... tie mam 50-51... aspon tych 47 by som chcela....
strasne s nami, ze sme neni so sebou spokojne, priberat ide lahko, ale potom sa tazko chudne...jaaaj