Rozchod

Príspevok v téme: Rozchod
heiiidy

ahojte rozisiel sa so mnou priatel s ktorym som bola skoro rok a pol a dost ma to vzalo ,, ale aj tak to cele us bolo velmi zle ,, velmi si dovoloval us podviedol ma prepacila som ,, ale ked dalej chodil s tou babou von co odovodnil tak ze jeho kamarati ju volaju a on sa tam s nou ani nerozprava a ja som tam ist nemohla ze tam je ona a on sa citi velmi trapne tak us som mala dost ,, rozsiel sa ze mu klamem ,,, och dobre klamala som mu parkrat ale za totalne chujoviny a us ho ani neklamem ,,, a vymazall si ma aj z priatelov na fb a poedal ze ma vymaze zo svojho zivota a ze ma ma v pci ,, a este mi napisal pojeb sa ,, ja nechapem ,, myslela som ze ma lubi asi som bola velmi naivna ,, ale boli to no :/

skY

ty kks baby mame vela spolocneho...ako pozeram, moj chalan mi vela toho zakazuje a postupne uz citim ze sa izolujem...a zacinam byt na neho velmi naviazana...co sa tyka uzmierovania a tak...ako vzdy pridem ja...ta prva, lebo sa nechcem hadat, no na druhej strane si uvedomujem, ze takto to nemoze byt, bo keby nahodou niekedy rozchod, ostanem bez priatelov, ludi, a uplne v prdeli ako ste teraz vy...priatel ma presvieca proste ze sme my dvaja, na co nam ostatnych, nepusti ma nikde, a ak tak tak uz ma upodozrieva ze ho podvadzam, lubim ho no a kedze chcem aby mi veril, a nemal ziadne pochybnosti, preto to robim, hoci sa izolujem. ...asi je potrebne...proste najst neaky stred, kompromis medzi tym co clovek jeden i druhy chce...a trosku sa i chranit v pripade ak....tu nejde o egoizmus...ale o to ci sa mame radi...:)

heiiidy

neviem co dalej ,,, jeden chalan ma volala zajtra von ,, a teraz neviem ci ist ,, alebo cakat ci sa k sebe este nevratime ,, nejak si neviem uvedomit ze je vazne koniec ,,,,

Nicol L

blink_182 vááá ako môžeš napísať, že bez neho si nič!! každý človek je jedinečný! čo si bola predtým ako si ho poznala? bola si nikto? ako môžeš toto o seba povedať. úcta k samej sebe ti nič nehovorí? a ináč prečo si prišla o všetkých kamarátov? on ti prikázal???

soffa

blby dovod.=dam ti lepsi.Co ak stretnes,niekoho lepsieho milsieho?a nehovor sa ze ti to nemoze stat..boze dievcata ved ste mlade...nepokazte si zivotu uz teraz...

blink_182

No bojím sa že zostanem sama :-( Kôli nemu som sa musela vzdať skoro všetkých mojich kamarátov pretože mu vadili... bez neho som nič...

soffa

blink maj aspon uctu k sebe,ked on ju uz nema;)potom poniektore zeny neplacte,ze ste po case tyrane,ked si to uz teraz nechate..takto po sebe sliapat.Poniektore sa uz zobudte...majte hrdost!

blink_182

Môj priateľ ma tiež stále uráža a vyťahuje na mňa staré veci... nehovorím že ho nehnevám. Hnevám a dosť... ale za to mi nemusí nadávať a vyhrážať sa že pôjde spať s inou babou poza môj chrbát... niekedy mám toho už vážne dosť a rozmýšľam či mi to za to stojí. No viem že áno. Je celý môj život. Odkedy ho poznám tak sa mi všetko zmenilo. Neviem si predstaviť ani týždeň bez neho proste ho nadovšetko milujem aj keď ma uráža a hrozne mi to vadí :-( A na tvojom mieste by som fakt nevedela čo mám robiť. Či ísť za ním a pokúšať sa dať do znova dokopy alebo na neho zabudnúť... :-( Vzťahy sú strašne zložité.

heiiidy

teraz sa popridaval este do takych skupin ako chcem vediet zastavit cas a rob si co chces hlavne bud stastny a take ,,, nechapem ked ho to trapi preco sa neozve? aach ,,, ale ja uz musim byt sebecka proste lebo vzdy som sa ozivala iba ja ,, a snazila sa uzmierit ,,, ak by ma lubil ozval by sa ,, poradte ze sa mu nemam ani ozvat ? ved uz ake veci mi popisal ,, och

heiiidy

bose to bolií a bolí ,, ani sa neozve ,,,, uz ani kamarati niesme ,, je to hrozne ,,, ale musim vydrzat neozvala som sa a ani sa neozvem ,,