Otras mozgu?

Príspevok v téme: Otras mozgu?
sewie

potrebovala by som poradit. V piatok vnoci som padla na schodoch a udrela som si hlavu.bola som mierne pripita,ale tie schody boli klzke a strasne strme.zo spanku som potom vracala-zobudila som sa az ked ma kamoska budila ze vraciam.ked silnejsie alebo rychlejsie potrasiem hlavou tak ma boli.a vobec si nepamatam ako sa to stalo.moze to byt otras mozgu? a ako dlho trvaju nasledky?

mataBB

hrozi jej vselico ale typicky slovak-nic mi nie je teraz, nic mi nebude ani potom.casto vsak velky omyl!len skoda ked si to clovek niekedy uvedomi uz je prilis neskoro

sya

pri tych sumach?? tipujem tak, ze si anglicko, irsko.. 50 - 100 eur si hadam mozes dovolit.. takze by som 3x urcite nerozmyslala..

mataBB

ako nasledky mozu byt trvale-poskodenie mozgu..ale kludne si setri peniazky a potom si za ne kup nejake dobre handry!!!! toto je sila, ked clovek setri este aj na vlastnom zdravi! ale rozum zdravy urcite nemas ked myslis len na peniaze..nemam slov

sewie

no, som v zahranici takze myslim ze pri tych sumach by si si to tiez tri krat rozmyslela...a uz mi neni nejak strasne zle len sa chcem ujistit

Sue..

co je sila?ze namiesto toho aby si sla k lekarovi,pises na forum a pytas sa ako dlho trvaju nasledky...byt na tvojom mieste tak ficim do nemocnice ako blesk

mataBB

pokym nepojdes na pohotovost tak nasledky mozu byt aj trvale..a nechapem co si taka kludna..zvracanie je dost castym priznakom otrasu mozgu