viacvrstvovy palec na nohe

goccia

niekedy po florbale, ked som mala dlhsie nechty v teniskach, mi sfialoveli a nakoniec aj odpadli. ale to by si asi spoznala, ze je to topankami, bolelo by ta to.

dalsia vec, ze ked som bola mala, tak som mala sam od seba niekolko rokov hruby a taky rozdrobeny necht na jednom palci na nohe. dlhe roky, ale zrazu sa to samo od seba zase vyrovnalo a uz ho mam normalny. doteraz neviem, co to bolo.

a potom - moze to byt ta plesen. ale to prilis neviem, ako sa to prejavuje.

tolko moje skusenosti :) neviem, ci ti to pomoze

akrss

smutnucka999.. ja mam toiste ale uz menej.. mal som to s fotbalu... ked som hral v kozenych kopackach.. a kopal spicom.. casom ma boleli nechty a aj omodreli.. pri dotiku alebo stlaceni ma boleli.. ale uz toje lepsie ked fotbal nehravam ale tez mi staci si malo buchnut.. alebotakeneco kopnut do lopty dakedy a boli to opet.. niesu ti male nejake topanky alebo aspon takemensie moze to byt s toho

smutnucka999

ja viem ze nepoznate diagnozu, ja som len chcela vediet ci sa uz niekto s necim podobnym stretol...a nezakopla som...

joni_

nehambi sa, chod nejakej pedikerke sa poradit, alebo mozes rovno koznej, ak chces, moze ist aj nejaku chorobu koznu, mozno staci malo aby sa to dalo doporiadku tak nevahaj, ak to budes len odkladat moze to byt este horsie