Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dvojníci

Príspevok v téme: Dvojníci
zahada789

Počuli ste o tom ?

Každý človek na svete má svôjho dvojníka
s identickým výzorom

A keď sa stretnú, tak jeden z nich zomrie.
Pýtam sa to preto, lebo poznal som kamoša, ktorý stretol svôjho dvojníka. Nedokázal som rozpoznať kamoša od toho dvojníka a ešte sme ho aj sledovali a on si nás tiež všimol a tiež nechápal a dokonca sme si zakývali.

Kamoša na ďalší deň zrazilo auto....

Na internete som vyhľadával a našiel viacero ľudí s takýmti príbehom. Dokonca aj jeden článok po slovensky:tajomstva.org

Začal som sa o tom zaujímať potom ako mi jedna kamarátka písala presne o tom istom, že deň pred smrťou stretol svôjho dvojníka...

Prečo musí jeden zomrieť pri stretnutí dvojníka ? Podľa informácií z netu jeden tvorí kópiu a je takzvaný nedokonalý, nedostatočný a po smrti kópie vznikne jeden "dokonalý"

:D
Čo si myslíte o tejto bizardnosti ?

Neskutočná zhoda náhod ?
- môže byť... či ? :D

Tomáš 123

No to som nevedel že by zomrel ten druhý ale to ne ni pravda ja som videl svoje dvojča keď som mal 4 a stále ho hľadám a žijem to je totálna somarina dobre to čo sa stalo tým dvom môže biť náhoda ale nie je to jedno každý má inakšie vlastnosti tak nás stvoril boh .

milli11

Ja som tiez pocula o dvojnikoch, ale nic o tom, ze po stretnuti musi jeden z nich zomriet.
Napriklad, ja po rozchode s byvalym som stretla chlapaca, ktory sa strasne podobal na byvaleho. Nejaky cas mi dvoril, ale ja som ho odmietala. Priciny? Strasne sa podobal na byvaleho. A okrem toho som nemala vtedy naladu na chlapov a vztahy. Neviem, ci sa ti dvaja stretli, hoci teoreticky mohli, ale, pkila viem, obaja ziju.
Ja som sa chcela aj opytat, ci ti dvojnici maju aj rovnake povahy?

sweater

zahada ale ved je to jedno ze deti vyzeraju rovnako, isto by si uz niekto vsimol ze jedna polovica planety je ako naklonovana ta druha polovica, kapis?:)

bibi123

lost-tak nezoznamuj hava s 0veckou, lebo jeden z nich zomrie:O)))
ked som sa narodila, tak sa hovorilo, ze by sa nemali davat rovnake mena, lebo jeden z nich zomrie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.