Nutkave prejedanie sa

Príspevok v téme: Nutkave prejedanie sa
kissable

ahojte
tato tema je urcena nam vsetkym, ktore trpime nutkavym prejedanim sa. sama mam tento problem.. casto sa doma prejedam, hlavne ked nasi nie su doma (co je nanestastie dost casto). mnozstvo jedla, ktore doslova "zozeriem" je obrovske.. chuti mi vsetko naraz - klobasa, nutela, jogurt, rozok, hranolky, hrozno..
niekedy sa takto presytena citim spokojne, no inokedy ma zlomia vycitky svedomia a zvraciam.
mam nadvahu a nenavidim svoje telo. chcem schudnut z viacerych dovodov, ale vzdy sklznem k nechutnemu prezratiu sa..
je to zle. mate aj vy tento problem?

exbulimicka

no u mna to dajako preslo samo po 5rokoch!prestalo mi chutit,akoby som sa (a ja som sa skutocne)obzrala za tie roky jedla do takej miery,ze ma prestalo bavit.kolisala mi vaha na zaciatku,to si pamatam,kludne 4kg hore dole za dva dni,pak sa to ustalilo a uz 3r mam 57 na 168,dokonca som 4mes po porode a mam svoju vahu.jem uplne normalne,dam si naco mam chut.

hillary

exbulimicka dakujem za radu si zlata len problem je v tom ze ja negrciam :( vies ja sa iba zdravo stravujem a pak sa o styri dni prezeriem takze dkaujem ale tou vodou to nebude skoda :( , a ked uz priberam aj zo zdraveho stravovania tak mam metabolizmus pekne v prdeli a inak strasne gratulujem k tomu ex :)))) ze si to dokazala da sa s tym urcite bojovat len treba vediet ako a uz sa neprejedas ? ako sa teraz stravujes , aku podstatnu ulohu hra v tvojom zivote jedlo? ja chcem tiez zit zase normalne ale dnes som sa odvazila pribrtie zo zdrave stravy citim sa bachrata nestastna nervozna som ako pes a nejdem ani von aby nikto toho pol kila nevidel hm som na prasinu viem
prejedacka rada by som sla ale bohuzial BA je odo mna moc daleko skoda ze vsetky taketo skupiny sedenia sa deju v BA, ak sa smiem spytat ako to tam prebieha a v akom smere ti to pomohlo nepotrebujes zjest styri cokolady a zjes dajme tomu dva pasy? boze keby som to tak vedela

Prejedacka

Cavte baby,

mne na prejedanie velmi pomaha OA(Overeaters Anonymus). Ak by ste chceli s prejedanim skoncit, stretavame sa s Bratislave na Cukrovej 4. Pre dalsie info napiste, poskytnem detaily.
Drzte sa,
Uzdravujuca sa Prejedacka

exbulimicka

hillary,neboj,prvy tyzden aj dva po tom,co prestanes zvracat budes zadrzovat vodu,opuchat a kadejake ine humusy:))ale su to fakt dva tyzdne a pak to zo dna na den zmizne.ja si pamatam som mala hlavu ako skrecok opuchnutu: ))) hore hlavu,daj si z kolaca ked su tam rodicia,zopar kusov ta nezabije a urcite nepriberies!!!lepsie ako pak zjest cely plech!drzim ti palec velmi!

hillary

no tak ja som vcera jedla maximalne zdravo a sa postavim na vahu ze 56,2 som skoro odpadla dnes je uplne na hovno dena najhorsie na tom je ze mam neskutocnu chut sa obzrat mame uz tri kolace napecene a este nasi podonasali z obchodu vselijake dobroty tiramisu , cokoladky , somloi halusky , starka doniesla parene buchty, no nic kocky asi idem na to :((((((((((((((((( pomooooooooc co mam robit ked sa aj zdravo stravujem a aj tak priberam potom si myslim ze to uz fakt nema cenu, lady opium neboj sa aj s padesiatimi kilami budes kocka je to len v nasich sprostych hlavach co ti mam na to povedat kolko merias?

LadyOpium

ja sa už hambím aj kuknúž do zrkadla síce nemám ešte 50kilo ale takýmto tempom ich asik aj budem a to sa už nebude na mňa nikto pozerať

hillary

ahoj lady opium uz ta evidujem z viacerych tem, aj ty si sa zacala prezierat? ja uz styri dni ale aj tak vaha nejde dole ide ma porazit citim sa zle nalada zla a to najhorsie je na tom ze sa chystam na nakupy do viedne a citim sa ako tlste prasa sa mi tam ani nechce to je sila co kvoli jednemu kiluuuu!!! sme chore fakt

adriannaLE

forsa tak to mas to iste co ja presne uplne , ja som sa neprejedla uz tri dni tiez som zacala sa snazit a dufam ze vydrzim co najdlksie mam z toho depky , baby aj vam byva tak zle po prejedeni uplne taka polepena zvnutra, ja by som tiez nevracala neviem na to proste nie som boze preco len ppp , je to strasne svinstvo fakt a neviem uz ako z toho von, forsa ty kolko vazis a merias ak sa smiem spytat